www.xn--darbsrzems-yfb4t.lv - krapsana

atbraucu uz angliju, ieraadiija naminju, atteicos tajaa dziivot. Peec tam pa 3 nedeeljaam iedeva pastraadaat 5 mainjas, peec tam atteicaas piedaavaat straadaat taalaak. Sludinaajuma texts;
Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 6.08gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145