Reitings Pārtikas produkti

Gaļas Nams Jēkabpils
PTC
100%
Selga

Ekovirtuve - Ja labie cilveeki neko nedariis ljaunums gavilees!

Miljaa ekovirtuves saimniece Sandra Stabinga, luudzu atdodiet paraadus piegaadaataajiem par jums piegaadaato preci.Uz telefona zvaniem un epastiem neatbildiet.Piegaadaataaji nav labdariibas biedriiba,tas nu buutu jaasaprot,ja nav naudas,tad ko suutat preci?! Luugums atsaukties,visus piegaadaataajus,kam Sandra Stabinga ir paraadaa,tikai kopaa apvienojoties mees varam panakt un atguut savu naudu! Ja labie cilveeki neko nedariis ljaunums gavilees(uz muusu reekjina)!!!

Fasēts SIA "K"K" , produkts Twins - Kaltētajās dillēs atrodamas daudz smiltis

Kaltētajās dillēs atrodamas daudz smiltis Šinīs kaltētajās dilēs "Twins", kuras fasē SIA "K&K" ir atrodamas daudz smiltis. Izcelsmes valsts: Ēģipte.

Čili Pica - Piegāde uz mājām

Piegāde uz mājām Pasūtiju picu ar akciju pērc vienu un otru saņem par brīvu. Atveda picu, samaksāju, atstāju dzeramnaudu. Atnākot mājās atvēru kasti un biju ļoti vīlies tajā ko redzēju. Uz picas praktiski nebija desas, tikai dažas šķēlītes, lai nevarētu pateikt, ka vispār nebija. Izskatījās, ka abas picas bija uztaisītas no tā paša daudzuma produktu, kas paredzēts vienai picai, bet uztaisītas kā divas picas. Jutos ļoti vīlies, pirms tam bieži gāju uz čili picu, pat iegādājos klienta karti, bet pēc šī...

SIA Lucre Ze - Uzmanieties!!!!

Milie darba mekletaji(as) neuzkeraties uz darba sludinajumu: Mekle pardeveju(as) svaigas vistas tirdznieciba. Saimniece ir loti rupja,neatbildiga,pilnigi neieklausas darbinieku ieteikumos.Ved savu gramatvedibu,liek turet "melno" kasi. Par produkciju kura ir samaitajusies,ir jatbild pardevejam.Saprotiet pasi ir vasara,gala bojajas atri. Veikals atverts nesen pirceju maz.Par nedelas darbu sanemu 35eiro, solito 105eiro vieta. Secinajumus izdariet pasi!!!

Pica Lulū - продукт обслуживание

продукт обслуживание Купили пицу с сыром, привезли домой. Открыли и дети сразу накинулись, после чего заявили, что пица какая то странная. Попробовал и Я и на самом деле странная, пица оказалась не пица а горелый кусок не еле-еле а ничтожно мало посыпанный сыром. После пробы так называемой пицы позвонили в пицерию и обьяснили ситуацию, на другом конце сказали, везити обратно вам переделают. Что и сделали, в пицерии хамски заявили, что не хватает 2ух кусочков и отказались переделывать. После чего связались с...

Lazdona piens - 1/2 paka izdzerta un aizlīmēta

Nopirku paku Ķeguma Elvi vaikalā, kur puse pakas bija izdzerta un aizlīmēta. Varu secināt, jo pakas atveres puses daļā bija uzkarsēts ar šķiltavām/sērkociņiem, kā rezultātā aizlīmēts. Tajā vietā pakas daļa bija melna dedzināta.

Kūkotava - Biezpiena torte

Biezpiena torte Nopirkām Kūkotavas biezpiena kūku ar marmelādi. Kaut ko tik nebaudāmu sen nebija nācies ēst. Biezpiens rupjš, pievienotas cietas rozīnes, bet no marmelādes bija vien pāris gabaliņi. Kaste liela, kūka - maza pankūka. Neiesaku pirkt Kūkotavas izstrādājumus, jo vilties ir nācies arī ar citām Lapsas tortēm un kūkām. Mūsu ģimene Kūkotavas izstrādājumus vairs nepirks un arī citiem neieteiks. Cena astronomiska, bet, garša nekāda. Bilde uz kastes kārdinoša, bet kastē - vilšanās gan izskata, gan pildījuma ziņā.

Rūķīšu tēja - siens ne tēja

Jā nu nekas jau īpaši nav mainījies,nopērkot lielo komplektu ar tēju secinājums viens,tās ir saslaukas no pelaviem.Aveņu tējas maisiņu izprepirēju -pelavas,nav pat neviena aveņu sēklas kauliņa,nerunājot vispār par garšu un krāsu,mellenēm vismaz bija krāsa,bet garšoja vienādi -pēc siena.

Ventspils Gaļa - Maldināšana ar zīmola latvisko piederību

Ventspils Gaļa produkti patiesībā ir AB Krekenavos agrofirma, Lietuva ražojumi. Ja Jums šķiet, ka pērkat Latvijas produktu, patiesībā esiet maldināti. SIA Ventspils Gaļa vairs neeksistē, un šo nosaukumu preces zīmolā viltīgi pārķēruši/ nopirkuši, dabūjuši/ kā citādi ar nodomu piesavinājušies lietuvieši.

Elvis - Akcijas prece

Gribēju pabrīdināt visus, kas iepērkas Veikalā Elvi, Ogrē Mākalnes prospektā 3.Pirmkārt cenas neatbilst norādītājām precēm,svītru kodi nauzināmi kādāi cenai pieder.Otkārt Šodien iepirkos,kā parasti sapirku pārtikas produktus,paņemu lētāko preci gurķus pa 33 centiem.Pārnākot mājās parskatot čeku,kafiju pirku pa 2.09 nopirku pa2.97 gurķus pirku pa 33centiem nopirku pa 70centiem.Kasieris:8 Kristīne Krastiņā māk labi šmaukt. Cienijāmie pircēji,sekojiet cenam pie kases līdzi un pārbaudiet čeku...

Extra Pizza - Dazads

Dazads Esam diezgan bieži klienti šajpicas ēstuvē, katru reizi viņiem ir kāds misēklis.Šodien 15.03.2014 pasūtīju picu pa mob telefonu 19, 23 solīja ka pēc 30 min būs gatava .Aizgāju pakaļ uz ko man atkal atbildēja ka jāgaida vēl 30 min .Kad palūdzu sūdzīb grāmatu man atbildēja ka nav uz ko es pajautāju kāpēc viņiem nav karšu norēķinu termināls , neko nemācēja paskaidrot. Šis uzņēmumms pieder Lietuvietim kurš droši nemaksā nodokļus Latvijā un personāls diezgan slikti runā valsts valodā .Naudas atlikumu atdodpēc iespējas sīkākās vienībās nerēķinoties ar klientu.

Nestle Cereals Cookie crisp, 425g ar CD - datorvīruss

Sveiki, iegādājoties veikalos Nestle produktu : Cookie crisp 425g iepakojumā ar "dusmīgo putnu" attēlu un pievienoto CD ar datorspēli, tiksiet arī pie Trojan tipa datorvīrusa TR/Dropper.Gen. Vai arī antivīrusa programma neļaus šo spēli spēlēt.

PIENAVĪRS - VECS BIEZPIENS

PIENAVĪRA veikalā Rīgā MILDAS tirdziņā šīsnedēļas sākumā "paveicās" nopirkt vecu biezpienu. Jau veikalā kastē, no kuras tas tika iesvērts, biezpiens, kura tur bija nedaudz, izskatījās tā, ka ne pirkšanas dienā būtu atvests, bet, paļaujoties uz to, ka visam jau tāpat jābūt kārtībā ar termiņu, nopirku. Ledusskapī glabājot, pēc 2 dienām tas jau sāka nejauki smirdēt un bija jāizmet. Parasti biezpienu var ledusskapī uzglabāt vairākas dienas. FUI!

Key of Riga - Nekorekta vadība

Priekšnieki nevar iznākt uz darba pārrunām uz kurām uzaicina cilvēkus! Neiesaku nevienam šeit strādāt! Viņi nemaksā! paskatieties ss.lv viņi meklē strādniekus regulāri! ko tas nozīmē?

siaBaltijas zivis- 97 - Siļķu filejas eļļā MATJE ar asakām!

Šodien, 26.februārī, veikalā DEPO, kas atrodas uz Vidzemes šosejas, Berģos, nopirku siļķīti vakariņām. Bija " ļoti patīkami" pakraukšķināt asakas un kādu brīdi spļaudīties, kamēr nonācu pie atziņas, ka šī MATJE kārbiņa (Neto 200 g., Zivis 125 g. Izlietot līdz 18.APR.2014.) īstā vieta ir "miskastē"! Domāju, ka šāda produkcija, kuru tirgo DEPO, pastāvīgos klientus par pārtikas iegādi šajos veikalos, it sevišķi "siaBaltijas zivis-97" var atbaidīt! Pastāvīgais klients E.

Rīgas saldējums - Vafelino saldējums

Nopirku saldējumu Vafelino ar lazdu riekstiem, kurš maksāja 2 EUR un esmu ļoti vīlusies- tas nebija ne puses šīs cenas vērts, un garšoja godīgi sakot, ne pēc kā! Tas, ka tur ir superduper eksluzīvs un dabīgs sastāvs nespēj atsvērt saldējuma garšu- negaršīgi zemas kvalitātes lazdu rieksti+ švakā saldējuma piegarša.Runājot par šokolādi- tā garšoja vienkārši draņķīgi- pirms tam domāju ka šokolāde īsti nevar būt negaršīga- bet šī garšoja pēc augu tauku maisījuma šokolādes krāsā.

IKI - Nepieklājība

Aizgāju uz veikalu sagribējas redz čipšus nu wot piegāju pie čipsu stenda redzu akcija 99$ nuja nu tad tur ir pilns plaukts ar viņiem ņēmu vienu un gāju pie kases bet iesitas pa 1,77 teicu nu kad neņemšu kad tur ir savādaka cena pārdevēja aizgāja apskatīt tada nekāda attnāca attpakal un teica :nu ejam abas apskatīt nu ok gāju arī jā un viņā rada uz pa visam citu stendu neka es ņemu es viņai rādu to citu kur es ņemu viņa saka kad bekona es nu a kapec tada cena tur ir vina nau noņemta es ta nu...

a/s aldaris - produkta kvalitāte

Šodien 24 februārī iegādājos Kuldīgas veikalā A/S Aldaris ražoto sevis iecienīto Mežpils alu . Tas bija akcijā par labu cenu. Bet runa ir par alus kvalitāti . Ar derīguma termiņiem vis OK. Bet saturs ! Tur bija iepildīts kaut kas pretīgs , un pilnīgi nebaudāms alus , un pilnīgi visās astoņās iegādātajās pudelēs. Pilnīgas samazgas. Visu dabūju izsviest ārā. Saprotu ka veikals un tā pārdevējs jau nav vainīgs. Un šī jau nav pirmā reize kad iegādājos nekvalitatīvu Aldara produktu . Atliek saprast ...

Sky lielveikals - Torte ar pelējumu

Torte ar pelējumu Vakar nopirku torti. Izrādījās, ka torte ir ar pelējumu. Kad atvedu atpakaļ, pēc pārdevējas reakcijas sapratu, ka tā nav pirmā reize. To arī apstiprināja vecāka kasiere, kura ļoti nelaipni, ar visu izrādot nepatiku, atgrieza mums naudu. Torte tika izgatavota Sky konditorejā Duntes ielā. Neviens no darbiniekiem pat nemēģināja atvainoties. Man laikam ir jābūt pateicīgai veikalam, ka es pagaršoju "īpašo" torti un man vēl tika par to atgriezta nauda.

SIA ''Ramata''/cīsiņi ''EKSTRA'' - Veselībai kaitīga pārtika

Šodien Maximā, tiesa tā uz dullo nopirku SIA ''Ramata'' EXTRA cīsiņus, jo sastāvs ar tik sīkiem burtiem, ka pat ar brillēm nav salasāms. Diemžēl diendienā mēs tiekam indēti ar saķimizētiem pārtikas produktiem, bet šo cīsiņu sastāvā man par pārsteigumu veselas 10 e-vielas, no kurām trīs - konservants e-250 (daudzās valstīs pat aizliegts), garšas pastiprinātājs e-621 un krāsviela e-120 katalogā apzīmēti ar sarkano krāsu un ir veselībai ļoti kaitīgas. Arī garša bija pavisam nepieņemama! Mēģināju izbarot sunim, bet arī suns neēda!