Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

T Market -

ne pokupajte v tmarketax #arenuju kuricu !!!!! ja prowlim letom rabotal v tmarkete i videl kak marinujut i zarjat kuricu : dostajut staruju primerno6 mesjacev prosro4enuju kuricu sinego cveta i s otvratiteljnim zapaxom potom ee zasipajut spacijamu 4tobi zbitj zapax i pridatj ej ne sinij a bolee krasnij vid i potom zarjat

Dzīvnieku pasaule -

Piln;igi piekrītu ANTILLAI!!! Dzīvnieku pasaule nenāk, taču rēķini par kartiņām vēljoprojām nāk... BE CAREFULY!!!

Bonmarrk -

Es jums nekad neieteiktu lejupielādēt failus no žurnālā "Spēļu Pasaule" publicētajām adresēm "Online" sadaļā. Tajās programmās čum un mudž no vīrusiem.

fotki, Rīga, Valdemāra iela 25 -

foto filmiņas neskanē ar piedāvāto cenu lapā izšķiršanu 3000x2000, bet 1500x1000. Kad otro reizi speciāli tika prasīts noskanēt ar piedāvāto, tā pat noskanēja ar mazo...

SIA "SEVERSTAĻLAT" -

Vēlētos gan nedaudz laipnāku un ne tik lecīgu apkalpojošo personālu redzēt.

S SomeSome 21.10.2007

TOPO Centrs -

Nu baac tur taadi paardeveeji,ljoti nepieklaajiigi,gribeju apmainiit austinjas jo vecaas peec pusmeenesha saluuza,bet tur ar mani Runaaja kaut kaads Romans,pateica ka pati vainiga ka pirku taas austinjas,jo taas ir uz atlaidem un tapeec neko nemaina!Vareetu to visu paskaidrot normala toni,bet nu vinsh atbildeja taada bravuriigaa toni!Nu paldies,es vairs tur neiepirkshos!Un iesaku to ari citiem!

Western Union -

Es gribetu visus bridinat, lai nevienam nenotiktu tikpat liela klume un nezaudetu gruti pelnito naudu - del vinu rupjas nolaidibas un klientu maldinashanas un meloshanas atklata teksta, es un mana gimene esam zaudejusi loti iepsaidigu naudas summu, un tikai tapec ka kadai absoluti stulbai skukei vajadzeja steigties,acimerdzot uz randinu, mani maldinaja un es rezultata zaudeju 2000... Varbut kadam ta nav liela summa, tachu jaunai gimenei tas ir lidzvertigi miljonam! Esiet visi gudraki par mum...

A Alise K 10.10.2007
Komentāri 4 Pārējās

xgad -

kak mozna zdelatj shtob na one vse extri bili bezplatni?

I ivarx 09.10.2007

Inserviss Group -

Ne mogu ponjatj po kakomu blatu vzjali na rabotu devushku, kotoraja obsluzhivaet klientov v univermage "Centrs".Polnij TORMOZ. To napishet shto-nibudj ne praviljno, pol chasa ispravljaet, to lentu kassovuju mejaet 15 minut. Ni na odin vopros normaljno otvetitj ne mozhet.

O olja.. 08.10.2007
Komentāri 5 Pārējās

Vezir -

Iesaku uzmanīties no firmas VEZIR foto pakalpojumiem. Lai gan slēpjās zem KODAK leibla tomēr darba stils ir kā PSRS. Šie sabojāja man filmiņu -neuztaisīja fotogrāfijas un skaidrā krievu valodā pateica ka es nekā nepierādīšu ka tā bijusi viņu vaina. Vezir kantoris ir Vaļņu ielā 1, bet pieņemšanas punkti vairākās Rīgas vietās

I Inesis 07.10.2007

118 -

Es nesaprotu,ko tas 118 tur dara!Vispirms man ir jagaida kamer savienos,pec tam operatore runa loti klusu,BET pats labakais-jautaju viesnicas Saulite tel.numuru,man iedod centraltirgus numuru.Par ko es maksaju naudu.Un neizmantojiet tadu pakalpojumu ka Tiesais savienojums-devinas adas noplesis.Nezvaniet uz 118.

Latanza -

Cilveki,un parejie!!!!ja gribat braukt uz Angliju stradaat,tad tikai nebrauciet,caur firmu LATANZA,kura trodas vecrigaa uz KALKU ielas..........

EURO HOUS -

DOROGIJE 4ITATELI JESLI VI REWILI PRODATJ SVOJU KVARTIRU ILI KUPITJ DRUGUJU,BUTE VNIMATELJNI JESLI VI VSJO ETO REWILI ZDELATJ S POMOWJU MAKLERAA!!!!!! BEREGITESJ TOKOJ FIRMI KAK EURO HOUS I MAKLERWU ANDZELU!!!! FIRMA NEISPOLNJAET SVOJU RABOTU TOKA DENJGI ZDIRAJET NIZA4TO,DELATJ NI4EGO NE HOTJAT,ZAPUTAJUT TOKA KAWU NAVARJAT A POTAM SAMIM VO VSJOM NADO RAZBIRATCA!!! DOGOVORA PODPISIVAIJTE TOKA POSLI TOGO KAK VSJO PRO4ITAJETE TAM TOZE BORDAK CENA ZA USLUGI NA BUMAGE ODNA A POTOM TOKOJ WJOT...

Vezir -

Nekad nenesiet filmiņu attīstīt uz firmu ar nosaukumu "Vezir" - viņi to sabojās!!!!

I Inesis 21.09.2007

Vezir -

Nekad nenesiet izgatavot fotogrāfijas uz Vezir firmu!!! Jūs gaida tikai vilšanās!

I Inesis 20.09.2007

T Market -

Arī Jēkabpilī atvēra T-Market veikalu. Rindās nav jāstāv, bet tur ir daudz pircēju. Arī es eju iepirkties! Tur ir lētas un kvalitatīvas preces. Piemēram, es pērku "Limbažu piens"produkciju. Piens maksā 21 santīmu. Tas vienmēr ir svaigs. Patīk, kā viņi iesaiņo gaļas izstrādājumus -- uz "paplātītēm" , caur celofānu labi redzama tās kvalitāte. Nekad nav nācies aiziet neapmierinātai!!!

Digital Times -

Bol'shaja oshibka vseh tex, kto podpisbivaetsja i pokupaet digital times. 1. Cena - 0.25 vmesto 0.15 santim kotorbix ona ne stoit 2. Reklama. Ee takoe koli4estvo kazhetsja 4to eto zhurnal playboy. 3. Informacija. Perepe4atki s zarubezhnbix i rossijskix sajtov. Mnogo bespoleznoj informacii o razvitii it-latvii (kotoroj net)

Vezir -

Firmā vezir nesaprot Latviešu valodu, bet ja centīsies priencipiāli latviski runāt.. tad negaidi nekādu apkalpošanu. Turpretī firmas vadība tevi vienkārši par šo faktu pasūtīs piecas mājas tālāk!!!!

I Inesis 08.09.2007
Komentāri 1 Pārējās

EDGARS JANSONS -

AFERIST!!!!!!!!! VNIMANIE VSEM! V JELGAVE ORUDUET AFERIST PRIKIDIVAETSJA BEDNIM MALJ4IKOM SNIMAET KVARTIRI PRIHODIT SMOTRETJ IH UZE S VE6AMI GOVORIT 4TOIZ DALEKA PRIEHAL A ZARPLATA TOLJKO V PJATNICU. ZASELJAETSJA A POTOM PROPADAET SO VSEM 4TO BILO V KVARTIRE![IMG]http://e.foto.radikal.ru/0609/786e901f5688.jpg[/IMG]

Vezir -

Ne sovetuju svjazivatsja s etoj firmoj. Vo-pervih, krasivie obewanija na praktike vigljadjat prjamo skazhem protivopolozhno

I Inesis 07.09.2007