Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

SIA "AVK Removals" -

Velos bridinat visus potencialos sis firmas klientus, neiesaistities darijumos ar so personigo un ofisa mantu parvadasanas un pakosanas firmu "AVK Removals" (K. Barona iela 130/10-13, Riga). Jo rezultata savas mantas sanemsiet sikas druskas sasistas un vel izskirotas un apzagtas. ka ari jus pamatigi apkraps ar naudu, proti, par pakalpojumiem neiedodot nekadu kviti, ka rezultata neko nevaresiet pieradit. Esiet uzmanigi!

Vezir -

Es vēlējos izgatavot fotogrāfijas un atdevu savu fotofilmiņu atīstīšanai šajā firmā, bet tur man viņu sabojāja, manu samaksāto naudu atpakaļ neatdeva.

I Inesis 21.06.2007
Komentāri 1 Pārējās

Gerakina -

Ja izmantosiet firmas Gerakina(Merķeļa ielā) pakalpojumus(tulkošana, notariālie apstiprinājumi), lūdzu, esiet ļoti, ļoti uzmanīgi - pārbaudiet tulkotos materiālus, kā arī notariālo apliecinājumu uzreiz pēc saņemšanas ofisā. Ir iespējami nepatīkami pārsteigumi. Kā arī centieties nemaksāt avansā par pakalpojumiem. Pazaudēju daudz no sava dārgā laika, labojot viņu paviršības, bet cenu par to visu, protams, nesamazināja.

Jaunciema kapi -

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

T Market -

auglji kriit cauri t-market maisinjiem. naturaali - 5 bumbieri trah babah cauri vienam maisinjam, tad otram. Beigaas sapinu divos un kaukaa aizstiepu gan liidz kasei. bet vispaar loti smiekliigi bija :) ja nepatiik eedienu pa zemi lasiit - labaak gan tad t-market maisinjaa nelikt.

U User916 14.06.2007
Komentāri 0 Pārējās

Copy Pro -

Copy Pro nogaidiiju PUS STUNDU kad man loti STEIDZAMI vajadzeeja izdrukaa 50 lpp no disketes. 3 apkalpojoshie jaunieshi jautri kjikjinaajaas savaa starpaa, ik pa briidim (random generated) izveeleejaas vienu no rindaa staavoshajiem un nespeeja atbildeet uz vienkaarshiem jautaajumiem. UN KAD ES BEIDZOT sagaidiiju kaadu, kursh ar pilniigi idiotisku sejas izteiksmi kaut ko kunksteeja dodot maajienus ka ir ar mieru apkalpot mani uzzinaaju CENU - 10 s/par lapu?!?! aiz stuura aatri un forshi drukaa...

U User917 14.06.2007
Komentāri 8 Pārējās

Vitrum - Attieksme

Dargie veikalu un baru ipashnieki. Neperciet nekadu preci vituma, jo ir aizkaveshanas ar atveshanu un tad vienalga kautkas aizmirsts. Sliktas kvalitates prece.

ariadna nova -

Ne obrawaitesja v firmu.."ariadna nova", s ul.Brivibas 72-39.Gadalka tam bivwaja nawa dvornik...vot tak...

T.M.S. Group -

Stroiteljnaja kompanija !!! kto cto mozet pozaluista napisite estj li klienti etoi stroiteljnoi kompanjii Menja zainteresoval ih proekt DOM KAZDOI SEMJI. Spasibo.

DNB NORD -

Nas interesuet vase mnenija!!! Pozaluista opisite vase vpecetlenje o rabote DnB Nord Banka. s klientami po dolgosrocnim kreditam, prosto i kratko ! Spasibo.

Ceļu parvalde -

ne znaju,kto dolzhen sleditj za tem,chtobi znaki ustonavlivalisj praviljno.na razvilke ulic pildas i strautu(v pljavnijeki)ukazatelj ulic perevernut.i ukazivajet absoljutno ne v te storoni nazvanija ulic.tak chto,jesli hotite popastj na pildas,znajte,ona nahoditsja v protivopolozhnoj storone,a ne tam,kuda pokazivajet znak.

Draugiem.lv -

Nedeljas laikaa 2 reizes apchakareeja ar statistiku. Vienreiz pasuutiju sev - veel nav paraadijusies, kaut kljuudas zinjojumu aizsuutiiju, otreiz suutiiju daavanu draugam, bet statistiku sanjeema cits draugs. Taa jau prasa naudu par katru siikumu un izdomaa tik jaunus pakalpojumus par diivainaam cenaam, bet, ja veel nevar nodroshinaat normaalu pakalpojumu izpildi, tad truukst vaardu.

Vezir -

Neiesaku izmantot šīs firmas foto pakalpojumus. Viņi sabojā fotofilmu, neuztaisa fotogrāfijas un savu klientu atļaujās vienkārši "pasūtīt".

I Inesis 24.05.2007
Komentāri 1 Pārējās

PIS NAH -

Tauta, kas plāno braukt uz Angliju peļņā uzmanieties no šās personas - Andris Andruss (Andzus) (33 gadus vecs).

Schindller -

U nas v dome (na Ezermalas2/2) za dve nedeli uze TRETIJ raz vorujut tormoznij katu6ki !!! Zivjom na 12 etaze,est grudnoj rebjonok i o4enj tjazelo xodit po lestnice s kalaskoj!Zvonili v etu firmu,a oni pomoemu ni4ego ne pitajutsa delat !!!!!!

Salamandra -

Soglasna so vsemi, kto viskazivajetsa pro salamandra.. Moja 14letnjaja sosedka tuda hodit. Naslushilasj ja pro eto zavedenije.. Dira javno polnaja! Ja toljko ne ponimaju, kak etot detskij sad esho v policiju ne razu zabrali. Tam zhe vsem >16!

Vse magazini -

Jesli 4estno, to vse magazini ne4ego nepredstavljajut iz sebja. Kachestvo namnogo huzhe, 4em na bazare. Vsjo, 4to ja pokupala na centraljnom rinke, nosjatsa namnogo doljshe. Jesli hotite vesh nasitj iz za kachestvo, to pokupaite na bazare, a jesli prosto ho4etsa porisovatsa, tipa, ja v magazine zakupajusj, idite v magazin. Kstati, ceni neotlichajutsa!

Cosmopolitan -

vot eto zhurnalj4ik! toljko pro shmutki pishut i o kosmetike! :(( razdrazhajut statjji o sekse i otnoshenijah.nikogovo intelekta!

ELKOR -

Ljudi,nikogda v zizni ne idite rabotatj v elkor,eto prosto zmeinoe logovo.Ku4a nenuznih rabotnikov ofisa,kotorim celij denj ne4em zanjatsjs,oni hodjat i ibut vam mozg i is4ut za 4to bi postavitj 6traf.esli vam podnjali zarplatu latov na 10,mozete bitj uvereni 0 snimut za kakie to mifi4eskie 6trafi.Sej4as,za neimeniem zelaju6ih rabotatj,nabirajut biv6ih rabotnikov maximi,a takze biv6ih zaklju4ennih.vot i podumajte kakoj tam kontingent rabotaet...Boljni4nie i otpusknie ne opla4ivajut,a grebut...

Vezir -

Foto salons Vezir kurš darbojas zem KODAK nosaukuma bieži pieļauj ražošanas brāķus ko es noskaidroju daudzos foto salonos. Uz pretenzijas vēstulēm šīs salons nereaģē un netaisās atbildēt. Viņu mērķis ir tikai iekasēt naudu no daudzām filiālēm. Pats fotosalona direktors slēpjās un nedod nekādus komentārus. Eas nekad mūžā neizvēlēšos VEZIR pakalpojumus, jo šī firma nestrādā priekš klienta. Vaļņu 1 (tālr:7214322)Lāčpleša 26 (tālr:7288595)Kr. Barona 78bB.Upīša 5/7Ģertrūdes 61Tirgoņu 15Kr.Barona...