Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

Tehnoland LV - Samaksaju par preci, nesanemu ne preci, ne atbildes.

Iegadajos no si veikala HDD par 32 euro, bija akcija "Noliktavas tirishana" kur piegade bija apmaksata. Uzreiz samaksaju par preci un gaidiju, pec vairakam nedelam un neatbildetiem epastiem, nezinu kur griezties. Loti neapmierinats, ka tadi veikali vel pastav!

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Отвратительно! Менеджеры хамоваты. Сначала выписали счет, получили деньги, а потом соизволили выяснить, что товара нет в наличии. Деньги назад добыть - проблема. Люди давайте вместе игнорировать такой "сервис", их не должно быть на рынке. 22.10. Noformēju pasūtījumu uz televizoru, stundas laikā atnāca uz epastu rēķins, uzreiz arī apmaksāju. Tad telefoniski paziņoja, ka preces nav noliktavā. To vajadzēja pārbaudīt pirms rēķina izrakstīšanas! Naudu atpakaļ līdz šim brīdim ne sagaidīju. Diezgan...

Datamarket - krāpšana

krāpšana Обманывают на деньги. Завышают цену на починку более чем в два раза. Крайне не советую обращаться в этот сервис. Просто все закончится тем, что переплатите огромную сумму. Так поступать определенно нельзя что бы не возникло подобных проблем, легче не обращаться туда и не работать с этим сервисом. Узнавал в других местах цену на ремонт везде были адекватные цифры варьировались разумеется, но здесь сказали более чем в два раза выше нормальной цены за ремонт.

Tehnoline.lv - krāpšana

krāpšana Pirms mēneša pasutiju mikroviļņu krasni un ari jutu ka sūtijums ir kaut kur aizkavejies. Sāku sazinaties un laipnās operatores katru reizi teica savu informaciju. tad ka prece jau ir ceļā bet pec nedeļas saka ka nav saņemuši to no noliktavas tapec aizkavesies. protams pacietigi gaidiju jo cereju ka labs nak ar gaidišanu. pedejo reizi kad zvaniju un teicu ka parūpešos par reklamaciju ja prece nebus 3 dienu laikā tad protams laipni tika atbildets ok ja nebus 3 dienās tad atgriezisim jums naudu...

PTA - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Vēlējos nopirkt gaļas mašīnu, pasūtīju, kad piezvanīju tirdzniecības aģents, tas mani izlamāja, ka neesmu korekti aizpildījis pieteikuma veidlapu. Kad paskaidroju, ka viņu mājas lapā nav iespēju iesniegt informāciju, ko viņi prasa, tad aģents paziņoja, ja esmu tik gurds, lai ejot strādāt pie viņiem un visu izlaboju. Pretīga attieksme pret klientu.

Lattelecom - Debila televizija

Debila televizija Kāpēc jums bija jāizveido jauna televīzija? Atdodat mums atpakaļ veco, shi jauta smird pēc suda, neko nafig nevar saprast, ka var uzslekt no sakuma, debila kontrole, nafig vsp to latelecom, neko labu nav darijusi, tikai sapish cilvekiem viss kautko, es nezinu vai vsp ir kaut kur kaut kas labs rakstits par latelecom, dzirdu tikai vienas sudzibas, internets lens, televizija slitīga, mosh sakuma sakartojat to kas jau bija, nevis taisat fignju lielaku, ceru ka lidz jums aizies shi zinja, paldies jau ieprieksh.

1a.lv - Nekorekta informācija, šausmīgs serviss

Nekorekta informācija, šausmīgs serviss Saskāros ar šausmīgo servisu 1a.lv un šausmīgo konsultanta apkalpošanu. Pasūtīju ledusskapi caur DPD, samaksāju 30 EUR par uznešanu uz manu stāvu. Mājaslapa piedāvāja vai nu laikus 8-18/18-22 darba dienās, vai sestdienās 8-18. Tā kā es, ka visi normāli cilvēki strādāju darbalaikā – izvēlējos sestdienu. Prece bija pasūtīta, nodota DPD, man atnāca par to paziņojums. Šobrīd man zvana konsultants Inese, un rupjā formā, un runājot ar mani it kā es esmu viņas draudzene sāk stāstīt, ka DPD nepiegādā...

Nokroko 1, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību - Dīvaini darījumi

Sazinājos ar sakļruņu pārdevēju pēc sludinājuma. Vēlējos iegādāties lietotus radiotehnikas sakļruņus. Piedāvājums bija labs, taču netika atļauts pārbaudīt vai prece ir ejoša. Paskatījos telefona numuru ar kuru sazinājos - 29205830 un izrādījās, ka tas ir oficiālais SIA Nokroko 1 tālrunis. Neapgalvoju, ka bija ļauns nodoms "iesmērēt" neejošu preci bet ļoti pēc tā izskatās :)

Atrisināta1a.lv - Neatgriež naudu par preci (14 dienu atteikuma tiesības)

Neatgriež naudu par preci (14 dienu atteikuma tiesības) Vispnekompetentākais serviss! Tika nopirkts videoreģistrators Prestigio, kurš pārstāja darboties - neslēdzās iekšā. Prece tika atgriezta 30.07. ( tas ir 14 dienu laikā no pirkuma brīža), teicu, ka vēlos naudu atpakaļ. Vēl līdz šai diena nauda nav atgriezta. Pa INFO tālruni visu laiku stāsta "pasakas" ka prece ir servisā un nav servisa lēmuma utt. Ar vadību savienot nevarot, jo neesot cita tālruņa :) Ar servisu savienot arī nevar jo viņiem neesot telefona, tikai e-pasts :) Šādu "dirsšanu"...

Tirzniecības centrs Mols - slikts serviss

Pedejas dienas sarikoju mola bizness oarunas, jo zinaju ka tur ir vairaki bezmaksas wifi, lai ar parneriem parunatu nianses, a MOLa jau vairakas dienas neiet wifi, uzzvanit un info tika pateikts ka inets ir vajss signals, bet daras uz datora un pc no internet connection, slikti ka nevar salabot wifi kaut ejot pie apsardzes tuvak vuss ir ideali, pld mols par sabojatam parrunam

Lattelecom - Bet par ko mes maksajam???

Bet par ko mes maksajam??? Sveiki! Bez tabu! Ir lieta tada par Lattelekom! Mes civlveki laukos perkam televiziju pa 12.60. Bet mums to nerada. Saka ka ir antenea vaina! Bet par ko mes maksajam? Zvaniju uz iestadi bet man atbildeja ka. Ta ir musu vaina... Ka lai rikojos ja es maksaju? Un labotaji nemaz nebrauks, jo mes par to nemaksajam!

220.lv - Обман

Обман Интернет магазин 220.lv предоставляет клиентам не соответствующий товар.В случае покупки видео регистратора прислали уже открытый с поцарапанным дисплеем и не читающим sd видео регистратор ,при этом товар был отослан назад с претензией вернуть деньги.Деньги магазин не вернул,товар не поменял!

Baltic Data veikals - Slikta apkalpošana

Baltic Data veikals Molā. Darbiniekam Kārlim nav jāstrādā ar cilvēkiem. Ļoti nelaipna apkalpošana. Uz lūgumu palīdzēt ar preces izvēli tika nomests uz galda buklets, bet uz jautājumiem par preci izdomāja vienkārši neatbildēt un klusēt skatoties sava datorā. Kaut ko tādu sen nebiju redzējusi. Uzņēmuma vadībai jāizvērtē darbinieka atbilstību amatam. Tādiem cilvēkiem jāstrādā noliktavā, kur nav jārunā ar klientiem. Uz šo veikalu noteikti vairāk neiešu!

AtrisinātaEvelatus - Rupjš darbinieks

Rupjš darbinieks Ierados 19.08 lai nopirktu priekš sava iphone x aizsargstikliņu. Man teica 20 eiro, saprotot cik smieklīga cena par 1€ vērtu produktu, pavaicāju vai nav lētāks. Atbildēja nē. Un tad dzirdēju šādu frāzi: “Iphone x ir sūds, nu reāli viņš ir sūds” (citēts no evelatus Pilsētas pasāža darbinieka mutes) Ja man uz ielas kāds pateiktu, man būtu vienalga. Bet ne jau darbinieks pasaka klientam ka viņa telefons ir sūds. Šāda attieksme pret klientiem man patīk... ... Vairākkārt esmu pie jums iepircies, līdz šim serviss mani apmierināja. Nu vairs nedošos pie jums. PALDIES!

Top Shop - Pārdod preces, kas neveic savas pamatfunkcijas

Pārdod preces, kas neveic savas pamatfunkcijas Nopirku Rīga Plaza veikalā pēdu vīli Wellneo (ar baterijām darbināmu). Ieliekot jaunas jaudīgas baterijas vīle darbojas un griežas, bet pieliekot pie pēdas uzreiz apstājas. Pat pirkstu mazliet piespiežot tā nedarbojas. Gribēju naudu atgriezt, bet nekā.Saņēmu atteikumu. Jo teorētiski tā strādā, bet praktiski nefunkcionē. Top Shop realizē preces, kas var derēt kā suvenīrs, nevis kā reāls palīgs pēdu kopšanā

www.220.lv - Necieņa pret klientu

Necieņa pret klientu Lūk, kur nonāk preces kuras citi klienti (paterētāji) atgriež veikalam pec 14 dienu atteikuma tiesiibas, protams pie nākošā pircēja! Saite ar video: https://www.youtube.com/watch?V=jqqdvlz4jr4 un https://www.youtube.com/watch?V=ceva0byo2qe

Mi-Shop/xiaomi Latvija - Жулики и лохотронщики!

Обманщики и жулики! Сначала пустили новость об акции на открытие, что можно купить определенные товары по скидочной цене. Люди стояли в очередях по 2-3 часа - дети, старики! А как оказалось что даже если ты пришел один из первых и отстоял пару часов до открытия, тебе ничего не светит. Они объявили лотерею на возможность купить их разрекламированный товар! А остальным предлагали скидку 10... Да да 10 процентов на товар! Разве люди стояли бы часами ради скидки в 10%! Жулики и обманщики!

Euronics - Осторожно Euronics разводная контора

Осторожно Euronics разводная контора Будьте осторожны не покупайте ни какие товары в Euronics! У них отношение к клиенту омерзительное, торгуют бракованным товаром, который ломается через месяц 1! Политика компании не возвращать деньги и не обменивать товар! Товар зависает в сервисном центре на месяц в итоге отдают обратно бракованный товар! И так надо бегать к ним по три-четыре раза, руководство гаситься разговаривать не хочет, продавцы беззубые барыги и алкоголики! Будьте осторожны, это совдеповская конторка.

Rd Electronics - Плохой сервис

Плохой сервис 31-ого августа я пришла в магазин по адресу маскавас 240, чтобы починить компьютер по гарантии. После того, как я рассказала о проблеме работнику магазина роману, он с ухмылкой начал мне говорить "тут у нас не сервис, где вы видите сервис? Ну что вы" и т. Д. Я сказала, что на сайте этот магазин обозначен как сервис, с чем роман продолжал в грубом виде спорить. В итоге роман согласился посмотреть, в чем проблема. Когда я обьяснила, сказал, что это не к ним. Попыталась узнать, что мне дальше -...

Rd Electronics - Обман, Кража, Пустые обещания

Обман, Кража, Пустые обещания 22.06.18 Отдал купленный у них же электросамокат Xiaomi по гарантии на ремонт, уже как 3 месяца меня "кормят завтраками" говоря о том, как коллега разбирается с вопросом. Такие вопросы обычно решаются за 2 недели, максимум 1 месяц, казалось бы при такой ситуации логичнее было бы вернуть деньги, но зачем?)) если перед тобой не уважаемый клиент, а лох которого можно кормить завтраками еще 3 месяца. Правда?)) 13.08,18 16:12 решил повзонить еще раз, узнать может что поменялось - но нет, к фразе...