Reitings Autoskolas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Krustojumi.lv
63%
Venera Autoskola

Autoskola - Gribu pasūdzēties

Es gribu izkratīt sirdi un sūdzēties, ļoti ! Jo man ir grūti, mani neklausa, mani nedzird, visi ir rupji pretekļi, man ir piegriezies, gribu lai atraujas pa īstam, jo man ir skumji., es zvanu, man neatbild, bļauju, man sabļauj pretī, kas tie par laikiem, ka nevar vairs kā agrāk...es gribu lai atraujas, man ir grūti savādāk, pietrūkst gaisa !!! Es sūdzos tgd :(

M Magone 01.06.2011
Komentāri 5 Autoskolas

Autoskola Ieva Auto - Pieklājīgas komunikācijas normas

Izskatās, ka autoskolas Ieva auto vadītājs nesaprot un nemāk vienkāršākas cilvēcīgas komunikācijas un uzvedības normas. Kad, interesējoties par iespēju izmantot autoskolas pakalpojumus, tevi pa telefonu nosauc par stulbu un izturās kā pret pēdējo niecību un glupekli, rodas jautājums - vai šāda autoskola tāda vadītāja vadībā var sniegt saviem klientiem normālu un kvalitatīvu pakalpojumu. Dziļi apšaubāmi.

A Agnese 31.05.2011
Komentāri 5 Autoskolas

Autoskola - Par avīzi

Es nezinu, kur var nopirkt avīzi ?

I Iveta 31.05.2011

Autoskola - Neit man ar šito, apšutusi esmu

Nu nezinu tik ļoti gribas braukt, , ka ta tagad apšutusi pa īstam esmu.., visi raksta un lamājas, tad es ar, vot krāpnieki ir visi.. es esmu braucēja, bet īsti vel nezinu, rakstu atsaukjsmes tgd .. !

EEEirosūknis - Pati nesaprotu par ko

Un es tagad sašutusi par to, ka nesapratu, ko īsti gribēju, taču zinu, ka piečakarēšu visus, kas nesaprotami man, ir tik ilgi te padzīvot pati vēl turos !

Glorija Autoskola - Loti nepatika,Neiesaku!

Esmu loti neapmierinata ar so skolu...LOTI NEPATIKA ka tiek pasniegtas teorijas stundas, gruti saprast!Un palasot seit sis skolas atsauksmes, sanaca smiekli..laikam pasi sevi nolemusi palielit, jo neka tamlidziga saja skola nav!!!

N Natalija 22.05.2011
Komentāri 19 Autoskolas

IEVA AUTO - Maksa

Nesen parakstīju līgumu par mācību uzsākšanu šajā skolā, nepalasot atsauksmes. Un tagad jūtos mazliet sašutusi. Kā tad reāli ir? Es samaksāju savus 20 ls (15 ls par CSDD un 5 ls par braukšanas karti). Vai man būs pēc tam vēl visādas summas jāsedz (ja jā, tad kādas?) vai arī tik tiešām ir tā, kā sola, ka tikai vēl barukšanas? Un arī par to darbu, cik noprotu nemaz tik iespējami viegli tur nopelnīt nav?

S Sindija 14.05.2011
Komentāri 0 Autoskolas

Autoprieks Autoskola - Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu?

Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu? Sobriid norit akcija perkam kopaa! Izklausas izdevigi. Rit peedeejaas 6 stundas, kad veel var pieteikties! Ko Juus sakat par so skolu un konkreti par so instruktoru?

B bruncis 12.05.2011
Komentāri 4 Autoskolas

Autoskola "Vanags" - krāpnieki

Autoskolā "Vanags" slēdz apmācības līgumu uz 3 mēnešiem, un pēc tam kursantam ir jāmaksā "par līguma pagarināšanu". Slēdzot līgumu, es sapratu, ka tie trīs mēneši ir paredzēti tikai teorijas apmācībai - bet vēlāk atklājās, ka 3 mēnešu laikā ir jāpabeidz gan teorija, gan braukšana - līdz CSDD eksāmenam. Man braukšana negāja viegli, ta aizņema vairāk, nekā gadu. Rezultātā, pluss pie visas jau samaksātas naudas, "Vanags" gribēja no manis izspiest vēl par par to "līguma pagarināšanu" pāri par 50...

Mustangs Autoskola - Autoskola Mustangs

Autoskola Mustangs DĀVANU KARTE - saņemu daudzdzīvokļu namu paskastītē, veselu kaudzi un tā visu nedēļu, sajūta ka kaut kādā miksastē dzīvoju!!! Vai vispār kāds tādas izmanto, jābūt taču galīgam muļķim, lai uzķertos!

Gorss - Autoskola Gross

Besī ārā ka čakarē, nafig vispār rakstīt ka braukšana 5LS ja nemaz pie tādas netiec, jāstāv garās, rindā, neviens braukšanas instruktors negrib ņemt tādus braucējus, kas maksāt tikai 5Ls. Un ko man tagad gaidīt 2 mēnešus un nebraukt, kā tad lai tiesības noliek?

B besis 05.04.2011

Credo Autoskola - akcija un vīruss

akcija un vīruss Credo autoskolas mājas lapā ir vīruss + reklāma par akciju google ir nepatiesa! Mājas lapā nekas nav minēts par akciju! Nav glīti!

A Anonims 04.04.2011
Komentāri 11 Autoskolas

RPIVA studiju kvalitāte augstskolā - Eiropas līmeņa studiju maksa, bet kāda ir lekciju kvalitāte ?

Diploms un reālais darba tirgus Tieši izglītības saturs un kavalitāte ir tas par ko cīnīties, atbilstoši milzīgajām studiju maksām un salīdzinoši niecīgajām latvijas strādājošo cilvēku aldziņām, ko visbiežāk saņem students, ja atrod darbu Latvijā pēc augstskolas! Vai pasniedzējiem ir tiesības aizbildināties ka dekāniem un prorektoriem ir milzu algas bet lektori saņem kapeikas.Kur tad paliek milzīgās studentu mācību maksas summas? Jau vairākus gadus augskola nenodrošina studentiem prakse...

J Jurģis 03.04.2011
Komentāri 0 Autoskolas

Credo Autoskola - instruktors

instruktors Vēlos no sirds ieteikt instruktoru SERGEJU STEPANOVU! Fantastisks skolotājs, nepieļaus, ka Jūs kaut ko nesaprotat, visu izskaidros, nekad nepacels balsi, ārkārtīgi punktuāls un lojāls. Braukšanu noliku ar piemo reizi, cepuri nost viņa priekšā. Brauc ar volvo s60. Tel: 26198038. Lai veicas ! :)

I Ingrida 29.03.2011
Komentāri 8 Autoskolas

Gross Autoskola - Ņirgāšanās par cilvēkiem

Ņirgāšanās par cilvēkiem Autoskola, kura pret klientiem izturas nožēlojami. Pirmkārt: eksāmenu testos datorprogrammās ir kļūdas, kuras netiek izlabotas, kā rezultātā, tiem, kuri vēlas nokārtot eksāmenu ir jāmācās pilnīgi absurdas un nepareizas lietas, tikai, lai dabūtu ieskaiti. To, ka tur ir kļūdas paši autoskolas darbinieki zina, taču, neuzskata par vajadzīgu to mainīt. Un tā katru reizi atliek tika noskaitīt 5Ls par šķietami nenokārtotu eksāmenu. "Lielisks" naudas pelnīšanas veids. Tāpat arī attieksme no darbinieku...

R Rasa 23.03.2011

IEVA AUTO - KLAJA MULDĒŠANA

Sākumā runā vienu pēc tam PAVISAM ko citu! Kad ierados noslēgt līgumu ar IEVA AUTO autoskolu, tad man tik mīļi visu pasniedza, pastāstīja. Atlaidīte tur un tur. Mums nav tā kā citur (vibiežāk min Vanagu, Credo, Fortūnu), kur slauc naudu tikai. Tas ir ārprāts, kas te darās. Sākumā teica - viss notiek tikai latviešu valodā! Pienāk pirmās palīdzības kārtošana un muld tikai krieviski - latviski redz bildītes esot! Cenas - visas cenas un atlaides ir norādītas tikai pāris pirmajām stundām - pēc...

J Juris 19.02.2011

Auto vadītāju kursi - Krāpšana Fortūnā

Neiesaku Jums iestāties šajā auto skolā. Viss notiek tikai pašmācības ceļā. Pasniedzējs(Juris Rezakovs) regulāri kavē kursus un klāt visam pasniedzējs vulgāri, rupji izturās pret saviem audzēkņiem. Uz audzēkņiem tiek raidītas aizskarošas replikas. Pirms skolas eksāmena, netika informēts, ka būs vēl jānokārto 3 ieskaites. Līdz ar to tikai pagarinot mācību termiņu, par kuru atkal jāmaksā attiecīga summa. Ja neesi nolicis skolas ekāmenu 1 reizi, nākošajā jāmaksā jau 10 Ls. Kur ir loģika maksāt...

L Lauma 25.01.2011
Komentāri 10 Autoskolas

Credo Autoskola - instruktors Sergejs Kuzmenkovs

instruktors Sergejs Kuzmenkovs Dārgie topošie šoferīši! Vēlos jūs informēt par šo instruktoru, lai jums nebūtu tā jābēdājas kā man. Vienkārši uzrakstīsu, kāpēc pēc 27 braukšanas stundām izlēmu mainīt instruktoru: 1) prakiski nekad nekomentē kā brauc, tikai raksta sms vai runā ar kādu pa telefonu 2) braukšanas laikā jūs vedīsiet uz darbu, mājām u.t.t. viņa bijušo sievu, bērnus, draugus... 3) uz jautājumu, kad laidīsiet uz exāmenu ir vienmēr viena atbilde: "es nezinu". tādējadi rodas iespaids, ka no tevis vienkārši " sūc"...

L Lina 11.01.2011
Komentāri 24 Autoskolas

Glorija Autoskola - iesakat

lūdzu kādas atsauksmes par šo autoskolu!!! un varbūt arī, ja piemēram ši ir slikta, tad iesakat kādu kura ir tiešām laba!!! no mašīnām neko nesaprotu un braukt arī nemāku, bet gribu mācīties un braukt!!!Ļoti!!!

I ilze 08.01.2011
Komentāri 23 Autoskolas

Autoskola "Vanags" - Atsauksme

Šī nav sūdzība, bet atsauksme ar paldies Autoskolas "Vanags" pasniedzējam Jurim Lagzdiņam. Viņa mācīšanas stils un metoda ir vnk lieliska, jo, ja pieraksta visu diktēto un mājās par katru tēmu iziet testa jautājumus, nolikt eksāmenu csdd nav nekādu problēmu. Un, kas ir pats galvenais, ne tikai eksāmenu nolikt nav problēma, bet arī rodas izpratne par ceļu satiksmes noteikumiem. Paldies, pasniedzējam!

A Anda 29.12.2010