Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Garazh Nr.1 - Grūtības ar darba līguma noslēgšanu un samaksu par darbu

Parādā algu par darbu - darba līgums skaitās tikai ka sarunāts, ka strādās. Darba attiecības uzsāktas 26. Martā. Notika mutiska vienošanās, ka par pirmām 2 darba dienām netiks maksāts, pēc nostrādātām 2 dienām, kas minētajā uzņēmumā skaitās kā darbinieka apmācīšana notika sarunāšana vēl joprojām bez darba līguma, ka tiks samaksāts par darbu 20-30% no nopelnītā (iekasētā) vai tā teikt no dienas ieņēmumiem. Darbs katru dienu vismaz 12 stundas.

Maxima - Automašīnu stāvvietu izmantošana

Automašīnu stāvvietu izmantošana To: maxima lv maxima headquarters, vilnius, [slēpt]@maximagrupe. Eu apr 18 at 9: 38 pm dear sir/madam, i am from lithuania, and was passing latvia on 29th of march, 2018. I parked my car by maxima store in latvia, riga, vienibas gatve 113, to buy bananas and a salad. When i came out in 20 minutes, i noticed i had a fine ticket of 35 euros for parking 'violation'. The company that manages parking space for maxima, 'cityparks' was contracted to deter people from parking abuse when they park...

Juglas Papīrs - Krāpšana

Juglas papīra priekšniecība ir tādi parazīti, nepietika ka mani uz 200 eiro uzmeta, bet tagad vel izdarījusi tā lai mani nekur neņemtu darbā. Viņi klientus apkrāpj ar svariem saka mazāku svaru nekā īstenībā ir. Tas ir piemēram tu esi atvedis kaut vai 150 kg kartona kuru svaru pats esi nosvēris, bet viņi tev pasaka ka tev ir nevis 150 bet 130 kg vai pat vel mazāku svaru. Gadās pat nesamaksā neko klientam pasakot ka pieņems pa brīvu jo prece ir slikta. Darbinieki dzer darba laikā, kuri strādā angārā, pat bobkata un krāvēja šoferi pat dzer darba dienas laika.

Cityparks - Нелегальные штрафы, Обман

Нелегальные штрафы, Обман Добрый день, Я почитал на форумах о вашей компании, и понял что вы не прочитали мою просьбу об устранении штрафа в которой я просил устранить в прошлом емайле и обрашении к вам через ваш официалний портал. Ваш ответ являетса дубликатом как и другим лицам обрашяюсйимся к вам. Я ешё раз прошу вас прочитат; мою просьбу об устранении штрафа в связи того что я не нарушил закона парковки и предоставил вам квитанцию о покупке что я был в Максиме магазине, купил там товар и был в магазине всего...

Taxify aplikācija - Slikts serviss

Slikts serviss Nebiju domājis rakstīt sūdzību,bet jau 4x atkārtojās viens un tas pats! Atlidoju no komandējuma vēlā vakara stundā un caur aplikāciju izsaucu Taxify taxi! Aplikācija uzrāda,ka taxis ir klāt augšstāvā un eju meklēt pēc nr.taxi...atrodu savu izsaukto taxi,bet šis atcēlis pasūtījumu un aizbraucis ar citu klientu.WTF?! Tiku beigās ar priv.maš.šoferi!

Panda Taxi - Draudi no vadītāja

Draudi no vadītāja Biju izsaucis uz laiku naktī Panda Taxi. Atbrauca vadītājs, a/m TQ-3440 , bet man nosēdās telefons un tadēļ, ka tas bija naktī es vienkārši nogulēju. Taksists aizbrauca prom, bet atsūtītja man vairākas SMS ar draudiem, kurās teica, ka viņhs ir policijas darbunieks un man atriebsies par to, ka es neaizbraucu ar taksi. Pirmkārt, gribētos zināt vai tāds policijas darbinieks vispār drīkst strādāt par taksometra vadītāju, otrkārt, saprotu, ka policijas darbinieks vienkārši nemaksā nodokļus un vēl prasa, lai citi cilvēki ievērotu likumus. Tpū uz tādiem Panda Taxi vadītājiem!

Taxify - Krāpšana

Krāpšana Taxify piedāvā "piestrādāt" šoferiem ar savu auto,bet slēpj faktu,ka viņi uz klienta izsaukumiem nebūs prioritātes kārtā,jo ja gadījumā būs kaut kur blakus taxi ar dzelteniem nr.,tad viņš saņems izsaukumu nevis tas,kurš ir tuvāk klientam! Līdz ar to tā privātā šofera piestrādāšana tā īsti nesanāk kā tikai dīkstāvēt kādā no rajoniem!

Tiltu Būve Sia - Sola lielu algu un auto bet īstenība tikai tukši solijumi

Šajā firmā priekšnieks ir Ainārs Mugins bijušai first firmas īpašnieks kurš jau tajā firmā nemaksāja cilvēkiem viņš dzīvo, ogre pretim, ogres domes ēkai ceļ savu koka māju. Viņš tikai sola un nepilda savus solījumus izdomā visādu sodus lai tikai novilktu strādniekiem naudu. Visi solījumi par auto darba ir tikai meli es nostrādāju gadu ne komandējuma naudas jābrauc ar savu auto un jāremontē par savu ļoti lielo algu pašam smieklīgi esiet uzmanīgi neuzķeraties.

Europark - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Zvanīju uz EuroPark operatoru centru, lai noskaidrotu svarīgu informāciju par rēķina apmaksu. Operatore knapi vienu teikumu spēja pateikt latviešu valodā un tā arī uz manu jautājumu netika atbildēts. Kad zvanīju vēlreiz, pēc mana lūguma mani nesavienoja ar vadītāju, vai kādu klientu apkalpošanas speciālistu. Iepriekšējās operatores kolēģe nekaunīgi aizstāvēja šo operatori, sakot, ka viņa visu man esot izskaidrojusi un atteicās izskatīt sarunas ierakstu. Tā arī atbildi uz savu jautājumu neesmu saņēmusi. Paldies, Europark!

Rīgas Satiksme - E talons Nedarbojas

E talons Nedarbojas Vakar papildināju etalonu internetā. Šodien vēl joprojām etalons nav izmantojams. Uzrādās,ka jāaktivizē. Aktivizēt nevar,jo nauda uz etalonu nav pārskaitījusies. Izrādās tas notiek 48 stundu laikā. Brīdinājums par to,ka pēc etalona papildināšanas internetā, etalons izmantojams tikai pēc 2 dienām,nav! Tādai info ir jābūt RS mājas lapā!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Tā, ka man ir apnicis, ka par mani (tai skaitā manu ģimeni) ņirgājās sistemātiski rs (rīgas satiksme) vēlos vērst cilvēku uzmanību uz to kāda ir šī uzņēmuma attieksme pret saviem klientiem. 1. Reisi kavējās sistēmātiski (konkrētāk 1,14,21,40 autobuss) (1 tramvajs) (15 trolejbuss,18 autobuss) 2. Kontrole 7 tramvaja maršutā parādās reizi 2-3 mēnešos līdz ar to tajā maršutā (7tramvaja) braukā bomži, dzērāji, alkoholiķi, kas apdraud netiešā veidā manus tuviniekus. Jo kurš man samaksās ja braucot...

Circle K - Klientu apkalpošanas serviss

Klientu apkalpošanas serviss Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss. Mēģināju 3 reizes pasūtīt uzņēmuma degvielas karti, tā arī pie tās netiku - iemesli paskaidroti netika, teica ka atzvanīs - neatzvanīja, neinformēja par atteikuma iemeslu. Lūdzu uzņēmumam ieviest kādu CRM sistēmu un izglītot darbiniekus.

Cityparks - Обман

Обман Cityparks жуликоватая контора. Зашел в магазин Maxima на Vienības gatve 113, не заметив знака. И через 10-15 минут уже оперативненько прикрепили бумажку. Это же надо додуматься возле центрального входа придумать ограничения по парковке. Куда Maxima смотрит? Нравится клиентов терять? Считайте одного уже потеряли. Самое интересное на сайте CSDD такого протокола у меня в нарушениях нет. Они вообще легально действуют в Латвии?

Cityparks - Krāpšana, Slikts serviss

Krāpšana, Slikts serviss Nopakojos pie Rimi, Minskas Dzelzavas ielā. Kaut kādu tehnisku iemeslu dēļ mobilly nenostrādāja, ko es nepamanīju. Iegāju zooveikalā veikalā turpat blakus stāvvietai, nopirku kaķim barību, nāku ārā jau biļete logā. Man ir pirkuma čeks 15: 13, talona uzlikšanas laiks 15: 14. No mašīnas līdz veikalam iepirkties un atpakaļ ir burtiski 3-5 minūtes. Tas nozīmē ka viņi vaktē mašīnas, kas brauc iekšā un operatīvi liek kvītis neuzmanīgiem šoferiem. Iesūtīju viņiem sūdzību, zvanot uz viņu kontaktu...

K7 logistic SIA - Не оплачивает счета

Фирма постоянно задерживает платежи! Хозяин, постоянно придумывает отмазки, типа лимит исчерпан, завтра, потом не отвечает на звонки и т. Д. Создал сеть компаний к7, k7 lines, k7 logistik. Перекидывает заказы с одной на другую, что потом правды не добиться, от кого был заказ.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Smirdoņa mikroautobusā

Smirdoņa mikroautobusā Braucu 10.04.2018. no Baznīcas ielas uz Salaspils ielu nr. 216 mikroautobusā- JP 5758, kurā iekāpu plkst. 18:35 . Uzreiz sajutu smirdoņu, kodīgu -smēķu un netīrības smaku. Noslēpu degunu šallē, bet daži pasažieri -pēc brītiņa sāka klepot. Sakritība vai...? Kas atbild par šādu drausmīgu servisu un jau ne pirmo reizi ?! Neviens? Tas būs materiāls publiskai apspriešanai "Bez tabu" vai kādā citā sabiedriskā telpā! Vai tā izpaužas rūpes par pasažieru labsajūtu? Vai totāla vienaldzība un ņirgāšanās par cilvēkiem? Vai uzņēmuma priekšniecība tāda pati, ar mieru dzīvot un izmantot šādu servisu!?

Automazgātuvē Auto Ring - Slikts serviss, krāpšana.

Šodien iebraucu automazgātuvē Auto Ring nomazgāt automašīnai apakšu. Process ilga ne vairāk kā 2 minūtes. Cena pie 10 eiro, čeku izsita, bet mazgātājs to savāca pie izbraukšanas. Apskatot rezultātu secināju ka dažas vietas pat sausas. Dubļi tikai saslapināti. Autiņam visi sāni nocūkoti. Uz maniem iebildumiem visi lielā nesaprašanā, kā vispār var ko iebilst, un vispār riteņu arkas esot virsbūve.

AtrisinātaKrāpnieks Alberts - Krāpnieks, slikts darbinieks

Alberts, kurš pretendē uz augstiem amatiem uzņēmumos, patiesībā ir krāpnieks, zaglis, kā arī alkoholiķis. Viņš izliekās par speciālistu, bet patiesībā izkrāpj dažādus labumus no uzņēmumiem, zog. Pašlaik viņš atrodās darba meklējumos. Esiet uzmanīgi un brīdināti. Tāpat šīs cilvēks izkrāpj naudu no sievietem. Satiekās, apsola precēties, pierunā kārtot nī hipotēku un pazūd ar naudu.

L Lai top patiesība 07.04.2018
Komentāri 3 Auto / Transports

DHL Latvia - Darba intervija

Darba intervija Nesen saņēmu no DHL pārstāves zvanu par kurjera darbu... Meitene uzdeva visādus jautājumus, par darba pieredzi, kāpēc izvēlējos viņu kompāniju utt, bet uz visām manām atbildēm viņai bija tikai viena frāze- Tā taču nav nekāda atbilde! Jautā par darba pieredzi stāstu, vairāki gadi kurjera amats Anglijā un Latvijā tas pats, viņa tik atcērt - Tā nav nekāda atbilde! Jautājums kādas vadītāja kategorijas Jums ir atbildu, visas un atkal- Tā nav nekāda atbilde! Un vēl, bija jautājumi, bet atbildi jau...

Cityparks - Negodīgs bizness, krāpšana

Negodīgs bizness, krāpšana Pakārt aiz pautiem šitos mēslus būtu par maz. Valstī kārtības pieskatītājiem vispār galvas pakaļā, ka pieļauj šādu klaju pārdomātu shēmošanu uz cilvēku fizisku nespēju ievērot kkādu mazu brīdinājumu un tā līguma noslēgšāna bez pušu piedalīšanās uz Marsa u.c. planētas droši vien vnk nošautu, kā Staļina laikā