www.sudzibas.lv Caffeine Mazs daudzums

AtrisinātaCaffeine - Mazs daudzums

pasūtīju auksto latte maču, samaksāju 3.90, glāzē mazāk par pusi, viss pārējais ir putas. KĀ TO VAR SAPRAST? par ko es maksāju naudu? jums vienkārši ir briesmīgs pakalpojums. es atnācu iedzert gardu dzērienu, kas beidzās ar 3 malkiem. Paldies, ka sabojājāt vakaru...nevienam neiesaku pasūtīt no jums, lai ko citi nepasliktinātu, tas ir briesmīgi.

06.09.2024

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 09.09.2024

Labdien!

Paldies par Jūsu komentāru.

Izcila dzērienu kvalitāte ir mūsu prioritāte. Vai Jūs varētu, lūdzu, precizēt, par kuru Caffeine kafejnīcu runājat, lai mēs varētu nodot informāciju atbildīgajiem kolēģiem, kas parūpēsies, lai turpmāk šādas situācijas neatkārtotos un pavadītais laiks Caffeine sagādātu tikai pozitīvas emocijas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta anyti_kaa 09.09.2024

uz Teātra iela

Good Intentions 07.09.2024

Viss paliek dārgāks un mazāks..

Good Intentions 07.09.2024

Viens dzēriens jeb daži eiro sabojā veselu vakaru - diezgan bēdīgi.

A anyti_kaa 07.09.2024

Protams. es ierados dzert savu iecienītāko dzērienu pēc smagas dienas. rezultātā apkalpošana šausmas, summa šausmas. vai tas, jūsuprāt, nesabojā garastāvokli?