MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

Ar atbildēm
519
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Dobeles maxima - Apkopēja kura brauc virsū bērniem ar grīdas mazgājamo mašīnu

Apkopēja kura brauc virsū bērniem ar grīdas mazgājamo mašīnu Apkopēja pēc visa spriežot krievu tautības kura nelaiž māmiņu ar bērniem tualetē jo redz pašai tieši tgd esot jātīra lepni aiz sevis aizcērt durvis un iziet ārā pēc 5 min, kad mazgā grīdas neuztrauc klienti bravūrīgi brauc virsū un lamājas uz klientiem vnk pretīga attieksme, Dobeles veikals superīgs bet apkopēja, lai Dievs sarga

S Sikste 10.10.2019
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Ķīmiskas sadzīves līdzekļi pie aukstās safasētās produkcijas

Ķīmiskas sadzīves līdzekļi pie aukstās safasētās produkcijas Labvakar, sakiet vai tas ir pieņemami likt sadzīves ķīmiskas vielas pie aukstā ledusskapja, kur uzglabājas gatava safasēta produkcija? Pirmkārt ir ļoti nepatīkami iet pie gatavajiem produktiem, kur blakus stāv ķīmiskas vielas, no kurām ir jūtama “smaka”, konkrētais smaku līdzeklis wc podu uzkopšanas līdzeklis manuprāt tiem tur nevajadzētu būt!

Maxima - Nekvalitatīvi produkti

Nekvalitatīvi produkti Vakar iepirkos Maxima Latvija Purvciema veikalā un iegādājos preces, kuras bieži pērku kā maize un krējumu. Šoreiz biju spiests konstatēt, ka abi produkti tika tirgoti ar jau beigušos derīguma termiņu. Jā, protams, tā ir mana vaina, ka es nepaskatījos jau veikalā, bet šoreiz ļoti steidzos un nebija iespēju un laika apskatīties. žēl, ka veikalos joprojām tirgo šādas preces.

D Dreambig 08.10.2019

Maxima - Slikta attieksme

Slikta attieksme Šovakar, mani ļoti pārsteidza maximas pārdevēju attieksme pret manīm un manis uzdotajiem jautājumiem. 1. cenas neprecizitāte jo pajautājot pateica ka maksā 8.99 bet uz čeka pilnā summa 4.99 (labi tas ir pluss manai kabatai bet tik un tā) 2. nopērkot preci netiek noņemts pretnozagšanas magnēts un kad jautāju lai noņem atbild lai eju meklēt citu veikalu kurš var noņemt, esmu nesaprašanā par to kādēļ tad pārdod preces ar magnētu ja to nevar noņemt.

Maxima xx/ Rēzeknē - Attieksme

Attieksme Labdien. Situācija ir tāda, ka veikala , maxima xx vadītāja ļoti necilvēcīgi izturās pret darbiniekiem. Vairākkārt, kad apmeklēju šo veikalu vēroju kā vadītāja visu pircēju un kolēģu priekšā pazemo pārdevēju. Vai tādas ir pieauguša cilvēka uzvedības normas? No malas tas izskatījās ļoti zemiski. Katru reizi, kad apmeklēju šo veikalu, rodas sajūta it kā esmu lauku veikalā... Vienmēr viņa kādam bļauj virsū. Ļoti daudzi cilvēki iet projām no darba tieši vadītājas dēļ. Un tas nav pirmais gadījum...

Maxima - Ужасный отношения

Ужасный отношения Мы просто в шоке от отношения продавца к покупателю. Мы хотели купить мяса хамон и попрасили его нарезать, она нарезала 100 грамм и сказала больше резать не буду у меня спина болит и ушла . Мы в шоке это разве нормальное отношение? Эта ситуация произошла 06.10.19 и 13:50

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc Tukumā lielajā maxima liek strādāt slimam cilvēkam un cilvēks brīdināja par to kad viņš ir saslimis bet maksimas vecākā kasiere Sintija nesaprotu kādēļ zvana slimam cilvēkam un pat pilnīgi mēģina pierunāt lai strādā un vēl pie tam pie kases kur ir saskarsme ar citiem cilvēkiem jeb klientiem. Un vēl mēģina apmelot cilvēku lai tikai nebūtu jāmaksā un tā kas mēģina apmelot ir lielas maksimas vecākā kasiere Sintija uzrakstījusi vairākus pantus kaut gan tam cilvēkam ir liecinieks kad viņa bija slima un netika pie ģimenes ārsta jo bija baigās rindas.

R Renzy 01.10.2019

Maxima - Обман

Обман В максима сейчас проходят скидки. Везде над товарами весят банеры. При покупке товаров для кухни спросил заранее в информации скидка будет на кассе при оплате? Да! При оплате сказали скидка только с карточкой. Хорошо. Пошёл сделал карточку. Отстоял снова очередь. В этот раз сказали скидки не будет. Почему? Мы не знаем идите жалуйтесь в информацию. Интересная программа скидок. И так всё время вводят покупателей в заблуждение. Или меняйте чеки, где указана цена со скидкой или засуньте свои банеры в ж... Хозяину.

ф Фюрер 24.09.2019

Maxima - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Šodien Deglava Maximā uzķēros nu uz ļoti nejaukas pārdevējas. Iespējams, pa nedēļu sakrātais nogurums radīja savu, bet kā klients negribetu, lai man atbild rupji vai skatās dusmīgi. Pietiek jau ar lielajām cilveku gūzmām, kas visi visur skrien virsū.. Cerams, ka turpmāk ar šādu pieredzi nesastapšos un tā bija tāda vienreizēja situācija. Šoreiz ļoti nelaipni.

D Dreambig 21.09.2019

Maxima - Низкое качество

Низкое качество Только сегодня дошли руки написать. 17 августа 2019 г. Купил в магазине максима "развесной горячекопченый рулет из куриного мяса" произведенный в Максиме Meistara Marka. Есть невозможно - одни жилы и кожа. И это при цене 5,23 евро/кг. Кошка тоже отказалась есть этот продукт. Пришлось выбросить. Особенно возмущает слоган "Meistara Marka - ценителям хорошего вкуса".

Maxima - Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes

Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes Gājām iepirkties (11. Septembrī) un visur dzeltenās cenu zīmītes ar atlaidēm. Paņemam preces un nevienai no tām neuzrādās, ka būtu atlaide. Saku, ka jābūt atlaidei un kasiere vienkārši noņem preces no čeka. Apstulbusi samaksāju par atlikušajām precēm un tad ieeju atpakaļ veikalā, lai pārbaudītu vai patiešām ir atlaide. Un izrādās, ka atlaides ir beigušās pirms 6 dienām, bet šīs cenu zīmes vēl joprojām ir pie precēm. Teksts, kur rakstīts, kurā datumā atlaide beidzas, bija ar nenormāli maziem burtiem. Vai tiešām nedēļu ir jātur vecas atlaižu zīmes un jāmaldina pircēji?

E Elzinjaxoxo 11.09.2019
Komentāri 2 Veikali

Maxima t/c Valdeka - Bojāta prece

Bojāta prece Labdien! Iegadājamies spēļu komplektu Maximā T/c Valdeka Jelgavā (austiņas, pele, klaviatūra) . Atbraucot mājās pārbadījām un konstatējam faktu, kā klaviatūrai nedeg apgaismojums. Atvedam preci atpakaļ, bet preci mainīt uzreiz atteicās, lika aizpildīt pieprasījuma pieteikumu. Preci aizsūtīja uz ekspertīzi. Uz vieta pārbaudīt preci nebija iespējams, tikai novērtējām vizuāli, tāpēc nesaprotu, kāpēc mums jācieš un jāgaida tik ilgi, kamēr uztaisīs ekspertīzi. Preci pēc remonta nepiekritīsim...

Maxima - Pārtikas bojājums

Pārtikas bojājums Šodien maxima vecmīlgrāvī, plkst. 12: 01 iepirkos. Nopirku arī iepakojumu ar vistas šķiņķīšiem, paņēmu pirmo kas gadījās uz plaukta, termiņu paskatījos līdz 01.09.19 (nebija nocenots) mājās atverot, pirms iemest verdošā ūdeni - nebiju domājusi ka var būt kaut kas tāds: sajutu pūšanas smaku, ieraudzīju plankumus, un pat zaļganu krāsu, tas bija tiešām negaidīti! Aizvedu atpakaļ uz veikalu ap plkst. 16: 30, (pirmo reizi nolēmu atgriezt preci) man laipni piedāvāja pārdevējas samainīt preci, arī...

P Palna 31.08.2019

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Nolēmu nopirkt svaigu sveramo lasi,pie kases bija liels pērsteigums ka lika samaksāt par iepakojumu zivij,varēja tīt papīrā!Pāredevēja teica ka tas ir vadības rīkojums!ESIET UZMANĪGI EIJET PĒC SVAGAJĀM ZIVĪM AR SAVU TARU,SPAINI MAISU UN TML.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Biju pazaudējusi mašīnas atslēgas. Nekur nevarēju atrast. Pēc dažām dienām nolēmu aiziet uz pasāžu, izrādās atslēgas tika atrastas un tajā pašā dienā izmestas miskastē! Jo neviens nav paņēmis. Kā es varēju zināt ka viņas ir tur! Ja nekāda informācija nekur nefigurē! Kā var izmest miskastē mašīnas atslēgas? !

Maxima - Dubultās cenas

Dubultās cenas Šodien Maximā pašapkalpošanās kasēs gan es gan, blakus esošais klients sakārās ar situāciju, kad cena, kura ir norādītas uz preces koda (manā gadījumā desertam, blakus pircēja gadījumā salātiem) bija augstāka ne kā norādīta marķējumā. Kad klients ir pie pašapkalpošanās kases, viņš seko līdzi katras preces cenas atbilstībai, bet, kad pirkumus skanē pārdevēja neviens tam nepievērš uzmanību. Ļoti negodprātīga attieksme pret klientiem, laikam tomēr to pat varētu saukt par krāpšanu. Nu protam...

Pacco_al 20.08.2019

RIMI/Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pircēji tiek pataisīti par zagļiem. Biju Maxima nopirku žurnālus, tad devos uz rimi, lai nopirktu pārtiku. Kad par pārtiku rimi veikalā biju samaksājusi un devos laukā, vārti sāka pīkstēt. Protams klāt 2 apsardzes darbinieki un tiek izpētīts mans iepirkumu maisiņš. Tiek noskaidrots, ka Maxima pirktie žurnāli nopīkst ejot rimi veikalā caur vārtiem! Sargi tik nosmējās, ka arī zivis un alkohols pīkstot. Man bija kauns citu cilvēku acīs, jo izskatījos kā zagle. Tak sakārtojiet šo sistēmu! Vairs uz šo rimi nedošos!

K katastrofa 20.08.2019
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Fekāliju aromāts

Fekāliju aromāts Labdien, šodien, 16.08.2019, pl.14.35 biju iegājusi Grostonas ielas 1, Maximas veikalā, ar mērķi iegādāties kaut ko no sveramosalātu/ suši stenda. Vispirms ielūkojos suši stendā, un, līdzko, biju pārliekusies pāri letei, lai tuvāk aplūkotu piedāvāto suši klāstu, tā gaisā uzjundīja fekāliju aromāts. Pavirzījos mazliet sāņus uz salātu stendu un sajutu to pašu fekāliju aromātu. Domāju, man tikai izliekas, nevar tā būt! Apgāju riņķi pa veikalu un atgriezos pie šī paša stenda. Un atkal uzvirmoja...

K Karmelita 16.08.2019
Komentāri 3 Veikali

Maxima Latvija - Krāpšana

Krāpšana Labvakar. Gribu padalīties ar pieredzi jo pastrādāju šajā uzņēmumā. Tas bija traks sapnis manā mūzā. Ir šausmīga attieksme pret darbiniekiem no direktora vietnieces innas puses. Kura bļauj uz darbiniekiem un atstāj ilgāk strādāt un par to neviens stundas nepieliek. Visi menedžeri ļoti dusmīgi. Nekādu pozitīvu emociju... Es nostrādāju gandrīz mēnesi un tad mani paprasīja aiziet prom. Es biju š{okā. Tik netaisnīgi. Lūdzu atrisināt šo jautājumu.

L LINDA2018 14.08.2019

Maxima - Realizācijas derīguma termiņa beigas

Realizācijas derīguma termiņa beigas Vakar (13.08.2019) iegādājos kinder maxi king batoniņu. Pērkot veikalā, neapskatīju derīguma termiņu, jo darbinieki, kuri nepārtraukti darbojas pie pārtikas plauktiem, rada uzticību, ka termiņi tiek pārbaudīti. No rīta, iekožoties batoniņā, secināju, ka tas ir vecs, aplūkoju termiņu- 12.07.2019. Mēnesi vecais batoniņš iegādāts “Maxima XXX” Slokas ielā 115, Rīgā.

L Liepucis 14.08.2019