MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

519
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Давно наблюдаю ситуацию, в отделе овощей настоящий бардак. Выбора никакого, но это я могу понять, из за ситуации в стране. Но почему на полках лежит самое настоящее гнильё? Огурцы разваливаются в руках, паприка вся гнилая, гранаты гнилые и покрыты плесенью. Им место в мусорнике, а не в магазине. Почему покупатели должны копаться в этом гнилье?

Maxima - Nekaunīga rīcība!

Nekaunīga rīcība! 06.03.2021. Plkst.12.00 iepērkoties veikalā, pamanīju orhidejas, kuras bija ar labu atlaidi. Nolēmu piet pie plaukta un apskatīties kārtīgi. Izvēle bija ļoti plaša un tā uzreiz nevarēju izlemt, kuru vēlos. Maliņā atliku 2, vienu ļoti garu un tumši lillā, bet otru gaišu, īsāku. Sapratu, ka izvēlēties nevarēšu, jo abas bija ļoti Skaistas, nolēmu nopirkt abas! Kamēr no apakšējā plaukta ņēmu hiacintes podiņos, lai arī tās iegādātos, pienāca kasiere Sarmīte no 1. Kases un praktiski atņēma man gaišo...

K Kliente23 07.03.2021
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Netīrs iepirkums

Netīrs iepirkums Pērkot burkānu salātus viņu sula iztek pa visu iepirkumu kas ir iegādāts veikalā. Vai tiešām jūsu gudrās galvas nevar ko labāku izdomāt? Jeb ofisos sēdošie tik sāk domāt tad, kad viņiem par kaut ko ir jāatskaitās vai arī tad, kad sāk degt attiecīgās vietas. Varbūt neko neteiktu ja nebūtu cita prece sabojāta... 😡

Maxima Pils iela 9B, Alūksne - Cilvēku pūlis, drūzmēšanās bārdaks

Cilvēku pūlis, drūzmēšanās bārdaks 06.03.2021 ap pulksten 14.00 nolēmu doties iepirkties uz veikalu Maxima pils ielā 9b, Alūksne. Ierodoties tur pamanīju cilvēku burzmu, kas drūzmējās gaitenī veidojot sastrēgumu un neievērojot 2m distanci, kur šo situāciju neviens nekontrolēja. Kamēr mēs gaidījām ārā, jo cilvēku bij' ļoti daudz. Apsargs uz doto brīdi nebij darbavietā, tādēļ esam nesaprašanā kā rīkoties jo nebija kam pat pajautāt. Gaidījām ārā ilgi līdz aizgājām prom. Vai tiešām šādā situācijā var pastāvēt veikalā ja ir atbildīgais darbinieks? Vai arī tomēr nekvalificēts darbinieks

Maxima - Krāpšana ar paldies kartes palīdzību

Krāpšana ar paldies kartes palīdzību Pēdējā laikā aktivizējušies uzņēmuma Marketologi. Kvalifikācijas dēļ nav spējīgi izdomāt ko gudru, tāpēc nolēmuši vienkārši apzagt vecākus pircējus. Izmantojot tā saucamās paldies kartes. Shēma ir sekojoša. Lieliem burtiem raksta akcijas cenu un kaut kur stūrītī uzliek mikroskopisku pleķīti ar paldies karti, acīmredzot cerībā, ka nepamanīs un kasē apmaksās pilnu cenu. Tikai viens piemērs. Tīrītie valrieksti vienā Letes vietā akcijas Cena 1 kg 9 eur/noapaļots/, citā vietā 0.5kg par 5 eur. Vecs cilvēks dabīgi paņem 0,5 kg paciņu un kasē samaksā 9 eur. Tādu piemēru ir daudz.

K Kurlais 04.03.2021
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Saskaņā ar likumu par pirkumu normām saistībā ar epidēmiju Latvijā es lūdzu pārbaudīt klientu apkalpošanas kvalitāti veikalā Rīgā, Čiekurkalna 2 līnija 25. Šodienas maiņas sargs sistemātiski nenodrošina grozus, kā arī sistemātiskas rupjības klientiem!

Maxima X - Slikta attieksme

Slikta attieksme Iepirkos mazajā maxima veikalā Nākotnes ielā, Valmierā. Pie kases stāv gados vecs onkulis, cenšas samaksāt par saviem produktiem, pārdevēja - vārdā Dina, galīgi nekāda, vispār 0 emociju burtiski blisina acis uz onku. Var redzēt, ka onkulim iet samērā grūti ar norēķināšanos ar karti, pārdevēja turpretī pretīgā tonī liek ņemt ārā karti un tad ievadīt kodu. Varēja redzēt ka večukam nebija labi ar dzirdi un nevarēja sadzirdēt, ko kundze Saka, bet viņai vienalga, tik pretīga tonī un skaļāk mudina...

L lvaikf 02.03.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Kasiere apkrāpa

Kasiere apkrāpa Labvakar! Šodien iepirkos maxima slokas 115 nopirku bērnu kleitu 5.99 telpaugu 1.69 matu krāsu 3.15 rotaslietu 0.70 puzli 0.97 krāsojamo grāmatu 3.35 un mājās apskatoties čeku konstatēju ka man ir pievienotas 3 liekas lietas konkrētāk sveces ar turētāju kuras katra maksā 0.64 kopsumma sastāda nepilnus 2 eiro... Bet tas nemaina faktu ka kasiere man ir nepatiesas preces izsitusi kuras es neiegādājos. Visticamām izskatās ka tās preces ir iegādādatas kasierei par maniem līdzekļiem. Kasieree numur...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šitā nav pirmā reize kad iepērkos pie jūsu kasieres (ar gariem blondiem matiem) cik var reizes čakarēt! Iedot to loterijas.. Bet atkal nokasīts... Iesiet 2pac cepumu vietā 4 paciņas! Diemžēl būšu spiesta sūdzēties tālākām iestādēm..

M matissM 26.02.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Nezin likumus

Nezin likumus Šodien gribēju iepirkties veikala ar savu dēlu viņam ir 4. Gadi. Apsargs mūs neielaida un Saka uz mums bļaut un un izdzina mūs no veikala. Jo bērnam nebija maska. Bet likuma ir rakstīts ka no 7 gadiem ir jāvelk maska. Vairs sava veikala nedrīkst iepirkties.. Kauns par jums.

A Alibasik22 26.02.2021
Komentāri 5 Veikali

Par Maximu - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 25.02.2021 pl 16: 21. Kasiere69 2 no 10 eiro nepareizi izdeva naudu, sakot, ka es iedevu viņai 5 eiro. Pēc nelielas drūzmas naudu adguvu. Apsargs kura strādāja viņas mainja izturas pret pircējiem tā ka viņām nebūtu jāizturas. Uzdod jautājumus kurus viņām nau tiesību uzdot. Un tā nau vienīga reize kad nāku uz šo veikalu unatnaku uz majam stresa. Tā nau vienīga reize kad viņu mainja sanāk kaut kādas nesaprašanas. Veikala netīrībā un bardaks.

L Laumita1983 25.02.2021
Komentāri 2

Maxima - Slimība

Slimība Jums nepietiek ar Zolitūdes traģēdiju tagad vel Siguldas maxima strāda ar Covid 19 Krīstīne Bērziņa es esmu pozitīvs un man ar viņu ir tuvas attiecības negribētos citus aplipināt rut bez tabu būs un veikalu slēgts reklāmu taisāt bet drošību ne.

Maxima - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Pēdējā vieta, uz kuru aicinātu iet strādāt. Nopietni darba likuma pārkāpumi no veikala direktores puses: bieži neļauj iet pusdienu pārtraukumā, darbiniekiem steidzīgi jāaprij apkaltusi bulciņa un jāskrien strādāt tālāk, citādāks tiks sabļauts. Darba pienākumos ietilpst lietas, kas jādara ārpus veikala darba laika, taču pavadītais laiks netiek ieskaitīts darba laikā vai virsstundās. Brīvdienā var izsaukt uz sapulci, bez nekāda īpaša iepriekšēja brīdinājuma un rīkojuma, draudot ar atlaišanu...

E elzk 21.02.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi nopērku farm milk biezpienu un ir sabojājies pirms derīguma termiņa tas ir vienu līdz divas dienas pirms, bet nu šoreiz ir jau sabojājies piecas dienas pirms derīguma termiņa datuma kas ir noradīts uz iepakojuma. Diemžēl farm milk nav iespējams atstāt atsauksmi.

C cirkas112 21.02.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pētersalas ielas 18b maximā māna cilvēkus, atlaide ir niecīga, bet norādītā summa itkā ir bijusi lielāka! Jau kādu laiku šajā maximā noceno preces par pāris centiem, vai pārdesmit centiem, cilvēki esiet uzmanīgi ko jūs pērkat! Uz pārdevēji turklāt iepērk jebkuru produktu par samazinātu preces cenu!

MAXIMA Riga Plaza - Krāpšana

Krāpšana 07.02.2021. Iegādājos pārtiku ģimenei. Mājās pārskatot pirkumus un salīdzinot ar čeka cenu, sapratu, ka esmu apkrāpta. Tīši, netīši nezinu, bet tā ir attieksme pret darbu ko dari. Paskatīties kāda Cena ir uz iepakojuma un kādu cenu nolasa man šķiet ir pārdevējas pienākums. Nopirku 2 pac. Kupātus kuru Cena nav 4,29 euro par kg. Atsevišķs stāsts ir par nocenoto preci, gandrīz vienmēr kasē iesit parasto cenu, ja neseko līdzi un pats nepārbaudi. Skumji vienā reizē iepērkoties pārmaksā 3 euro. Es gribu lai man atgriež naudu.

D Daina Sangoviča 08.02.2021
Komentāri 0

Maxima - Pielika pie algas

Pielika pie algas Pielika stundas likmi, toties mēnesī stundas samazināja, absurds, kā saņēmu 340 tā i paliek, bet paši direktori un viņu vietnieki (d... Ā l ī... I) stundas sev nesamazina, un tēlo ka viņi strādā vairāk par visiem, viņiem ir apmēram 160 stundas, bet mums strādniekiem 120 stundas vai tas ir algas pielikums, viņiem jā.

J jurissp 06.02.2021
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Slikts servis

Slikts servis Здравствуйте сегодня в Юрмале в Каугури 29.01. Около 16.30 работник Maxima, грущик по имени игорь, грубил и не цензурно обзывался. Я жёньщина ваш постоянный покупателель, ждала пока со склада привезут морковь. Подошла, он все выложил я попросила немного отодвинуть пустую тележку, извените пожалуйста, я могу взять морковь, у меня очередь уже подошла на кассе.. Он как заорет (да мне похеру что у вас там) я ему отвечаю как вы со мной разговариваете. Он да пошла ты и ещё нецензурные высказывание, я...

Maxima - Dezinfekcijas

Dezinfekcijas Хочу пожаловаться на Максиму, которая находится на Vienības gatvē 113. Который раз вижу, что корзинки и тележки не дезинфицируют. Вчера специально пробыла в магазине около 40 минут и за это время ни один работник не продезинфицировал корзинки и тележки. Спрашивается, зачем тогда я беру корзинку? А вдруг человек был заразен. В след. Раз буду поднимать скандал.

S Suslika123 29.01.2021
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Jau mēnešus trīs, tiek pārdots nekvalitatīvs Kaijas tvaicētais tuncis pa 1.89 eiro. Kā jūsu laboratorija, var apstiprināt tāda produkta pārdošanu, kurš neatbilst receptei? Tuncis pats ir sacepts ciets un rūgts.