LMT

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

LMT - Sūdzības un atsauksmes

LMT - 4G internets mājai - ātrums un cena

4G internets mājai - ātrums un cena 21 eiro mēnesī, manuprāt, ir neadekvāta cena. Ātrums pēdējā laikā ir ļoti zems (pat zem 5 Mbit/s), izņemot, protams, kad tīkla noslogojums ir minimāls - tad ir daudz maz normāls (bet tajā laikā normāls cilvēks guļ). Varbūt kāds varētu padalīties pieredzē: vai Bitei/Tele2 tas 4G internets iet labāk?

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen iegādājos telefonu lmt veikalā, uzreiz pēc pirmās ieslēgšanas konstatēju, ka atbloķēšanas poga īsti nereaģē, nesu uz lmt veikalu, kur piedāvāja aizsūtīt uz garantijas remontu, pēc nedēļas viņu saņēmu atpakaļ ar jauniem skrāpējumiem. Izrādījās, ka viņi neko nesalaboja, tikai saskrāpēja jaunam telefonam ekrānu, mēģināju sazvanīt garantijas remontu, bet viņi necēla telefonu un nepārzvanija, lmt veikalā teica, ka saskrāpētais ekrāns nav uz viņu atbildības.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Velejos publiski atstat atsauksmi par LMT mantkaribu. Iesmere Office365 abonomentus. Esmu parinstalejis 5 reizes Windows, esmu runajis ar Microsoft tehnikjiem, neiet man Office365 pakalpojums. NEVIENAM neiesaku no LMT jebkadus ilgtermina pakalpojumus. Vini man tagad draud ar ligumsodu un nevelas risinat neko ar Microsoft. Viniem galvenais ir jus ievilkt ieksa, lai jus parakstat ligumu uz gadu. Ja jus perkat Office365, tad tikai caur Microsoft, lai varat kaut vai atteikt vai dabut naudu...

LMT - Viedtelevīzija ir miskaste

Viedtelevīzija ir miskaste Lielākas miskastes par lmt viedtelevīziju nav. Pēc darba dienas pat normāli nevari noskatīties seriālu vai filmu, jo rūteris karas un raustas. Restartē to vai nē, tāpat viss bez izmaiņām. Spraud vai nespraud anteni, tāpat viss ir bez izmaiņām. Par ko mēs maksājam?

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Tā jau telvīzijas iestatījumi ir ļoti labi, ierakstu programma un viss pārējais, bet tā lagošana ir apnikusi lāga nevar noskatīties ne filmu, ne seriālu ka rūteris nav kādas 100x uzkārusies. Lmt klientu servisa teica ka televīziju uzlabos antena, to pat par brīvu iedod, bet mainījies pilnīgi nekas nav. Es pat no visam ierīcēm izslēdzu wfi, bet bez izmaiņām, daudzmaz rūteris aiziet kad restarte viņu bet tas arī ir tikai uz kādu pus h. Tas vairs nav normāli. Zinu ka piem. Lattelecom vai viasat neraustīties, ja bet laukos ierakstīšana viņiem nav iespējama.

Par LMT tehnisko servisu - Sabojāja manu MacBook Pro 13 un samainija jaunu lādētāju uz veco

Sabojāja manu MacBook Pro 13 un samainija jaunu lādētāju uz veco Nodevu savu Pusgadigo Macbook Pro 2017 uz servisu Lmt ar visu komplektāciju (karba, ladetajs, vads) , pec 2 nedeļam saņemu atpakaļ savu macbook at jaunien skrapejumiem un ar citu vadu (pat krāsa ir pelēka, nevis balta) , pats ladetajs kluva loti saskrapets. Es uzrakstiju iesniegumu servisa centra priekšniekam, bet sanēmu negatīvu atbildi. “mēs pat neņēmām vadu arā no kārbas... Tā kā makbuks ir noformēts uz kompāniju, es nevaru nekā atrisināt šo problēmu. Bet gribu lai tas nepaej garām, un Lmt turpina apmaldit cilvēkus.

LMT - Rupja, nepatīkama darbiniece

Rupja, nepatīkama darbiniece Gribētu brīdināt par lmt augusta deglava ielā strādājošo rupjo darbinieci, kas man ar mazu bērniņu 22.08. Uzbļāva pie tualetes durvīm kā īstena tirgus dāma. 'paldies' par sabojāto noskaņojumu. Vai tad tiešām tik stresains darbs, ka jāuzvedas kā riebeklei? Jā, es steidzos! Jā, nezināju, ka tur kāds sēž, neesmu ekstrasenss... Bļaut man un zīdainim (!) virsū par durvju raustīšanu jums nav tiesību.

L ligucis5 22.08.2018
Komentāri 6 Pārējās

LMT - Slikta apkalpošana-neorganizētība

Slikta apkalpošana-neorganizētība Pasūtīju lietotu telefonu 11.08.18. , samaksāju pirmo iemaksu 12.08. Un telefons tika apsolīts 15.08. Protams tad es to nesaņēmu - zvanīju, solīja man sākot ar 20.08. (nedēļas sākumu) . Šobrīd ir 22.08. , man atkal nācās zvanīt un teica, ka telefons no daugavpils vēl nav atsūtīts! Kā tas ir iespējams! Visi iecerētie plāni ir pilnībā izjaukti. Paldies!

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Sūds tas jūsu internets ir, neiesaku nevienam pirkt šo viņu pakalpojumu, lielāku mēslu nēsmu redzējis un pie tam bieži apčakarē ar papildināšanas summām dažreiz papildini o kartes kontu un itkā pieslēdz internetu, bet tas mēsls tāpat neiet šausmīga kompānija, cerams ka izputēs! :)

LMT - Krāpšana, naudu samaksāju bet interneta nav

Krāpšana, naudu samaksāju bet interneta nav Nopirku LMT prieksapmaksas internetu. Sakuma stradaja ok, leens bet ok. Kad atjaunoju karti internetaa, naudu panema bet tad teica ka man termins esot beidzies kaut gan es izvelejos nedelu par jaunu. Tad vins pats parsledzas uz maksu par megabaitu, tad uz maksu par dienu un visbeidzot atpakal par nedelu. Interneta tapat nav. Rakstits ka serviss nav pieslegts. Uzrakstiju vinu klientu apkalposanai, un vini saka "ka skatisoties un dosot man zinu. " kad es dabusu atbildi? To vini nezinot. Nu e...

LMT - Telefona serviss, garantija

Telefona serviss, garantija Biju labākās domās par lmt - latvijas mobilais telefons. Nopirku telefonu pie lmt un pēc gada telefonam pēkšņi sāka nestrādāt touchscreen, telefonu aiznesu atpakaļ uz veikalu kā nekā garantija 2gadi. Pēc 2 dienām zvana no servisa un saka, bojājums radies nepareizas lietošanas laikā. . Vtf? Pateicu, lai telefonu izmet ārā. . Garantija latvijā strādā uz visiem 100% lmt telefoniem garantija nestrādāt. .

LMT - Viedtelevizija

Viedtelevizija Ir 21. Gs sola ka labākā viedtelevīzija, kur viņa ir labākā? Raustās, uzkaras, dienā 10x jārauj vadi, kad zvanam uz info tālruni vienīgā atbilde ir, ka tiek uzlabots, jau kā pusgadu ja ne vairāk tiek uzlabots, nekas netiek uzlabots viss raustās un karas vēl trakāk. Nekad neņemiet šo pakalpojumu!

H Hsjjdd 13.06.2018
Komentāri 1 Internets

LMT - Krāpšana

Krāpšana Labdien,Es vēlētos izteikt sūdzību par kādu uzņēmumu Es vairs nespēju to visu klausīties SIA''UNIVERSELECTRIC'' ir ļoti negodīgs uzņēmums un krāpjās ar naudām. Darbiniekiem algas netiek izmaksātas gadiem, darbiniekam izmaksā mēneša ietvaros 200 eur pēc tam varbūt ''vēl kautko ieskaitīs'' kā cilvēks ar tādu summu var samaksāt par dzīvokli rēķiniem un paēst? Bet paši ''īpašnieki'' uz darbinieku naudas var atļauties gan ceļot apkārt,gan arī jaunas mašīnas pirkt ik pēc pus gada. Manuprāt vajadzētu...

LMT - darbs LMT

darbs LMT Jāiet no darba būs prom bez abpusējas vienošanās! Tāpēc neejiet tur! Pilnīgi nevienam ejot prom no LMT nedod abpusējo vienošanos - tas nozīmē to, ka uzreiz pēc darba attiecību pārtraukšanas nevarēsiet iet Bezdarbniekos, 3 mēneši būs jāpadzīvo bez algas. Viņi neņem vērā cik Tu tur ilgi būsi nostrādājis.

LMT - Krāpšana

Krāpšana Tēvs nopirkot telefonu pa 250 eiro LMT veikalā,līdz galam nesaprata, ka tas ir mazlietots,bija iedota garantija uz 6 mēnešiem, telefons knapi knapi izturēja 2 mēnešus,pec tam saka neadekvāti stradāt,nevarēja ne pazvanit ne uzrakstīt no viņa.Kad atnācam pēc garantijas,lai kaut remontu apmaksā,mums atbildēja,ko jus gribat telefons ir lietots,pēc ekspertīzes,kurā palilelinot telefona suirīti 100 reizes konstatēja dēļ tā skrāpejuma viņš arī nestrādā!Krāpšana,paši pārdot lietotus telefonus ar...

LMT - Они приписывают оплаченные счета прибавляют срок выплат

Они приписывают оплаченные счета прибавляют срок выплат Постоянно приписывают дни, уменьшают срок выплат, добавляют счета ,отключают входящие и исходящие за полтора месяца.трактуя это тем что они счет один забыли,заводят в заблуждение ... Постоянно занимаются шантажом... Очень наглая компашка.Не церемонятся...Сразу расстрел и типа того... Не советую

LMT - Bojājumi

Bojājumi Aiznesu pēc uz garantijas servisu. Sastāstīja ka pamatplate mainīta. Bet izrādās ka tā pati tika tikai sačakarēta un video karte, kurai bija tā problēma, visticamāk tika karsēta, jo palaižot testu uzmet bluescreen of death. Un telefonam ar sensors šancē nonstop, kuru pirmstam biju aiznesis. Normāla vieta kur aiznest lai sačakarē ierīci.

LMT Mājas viedtelevīzija - Slikts serviss, bojājumi

Slikts serviss, bojājumi LMT mājas viedtelevīzija, ja iespējams izvairieties no šā produkta. Tik sliktas kvalitātes produkts Latvijā vēl nav redzēts! TV nepārtraukti sprūst un nākas to pārstartēt! Līdz 10 reizēm dienā! Kronis visam, kad 1.aprīļa vakarā viedtelevīzija nostrēga pa visam-ekrānā deg kļūda A-501 un viss! Pēc vairāk nekā 20 min gaidīšanas sazvanītais palīdzības dienests tik vien kā noplāta rokas-tā esot globāla problēma, kas īsti noticis nezinām.!

LMT - Internets un televizija uzkaras.

Internets un televizija uzkaras. Izmantoju internetu un televīziju no LMT. Viņi nepilda savas funkcijas. Televīzija nerāda-raustās vakarā un brīžiem pat pazūd skaņa. Ja vēlos nolādēt interneta kādu filmu, varu aizmirs par televīziju skatīšanos. LMT STRAUME nenodrošina televīziju un internetus. lai es maksāju soda naudu par līgu . Tagad vēlētos atekties no ši pakalpojuma man ir jāmaksa soda nauda par līguma laušanu, kaut arī viņi pirmie neizpildija līguma nosacijumus nodrošināt kvalitativu pakalpojumu sniekšanu.

LMT - Dziļi vīlusies jūsu pakalpojumā

Dziļi vīlusies jūsu pakalpojumā Kad Latvijas mobilais telefons reklamē, ka piedāvā neierobežotas sarunas visā Latvijā un Eiropā, tad ziniet, ka tie ir maldi, jo īstenībā viņiem laikam kaut kur iekšienē ir nolikts cik tad īsti vispār var runāt un tad stājās spēkā viņu ierakstītais pants līgumā par kuru, protams, neviens pie parakstīšanas jums lieki nerunā: " godīga lietošana", kas ir pretrunā ar neierobežotām sarunām. Un tā es ārvalstīs paliku bez sakariem, kad piedāvāju piemaksāt, tad viņi uzreiz aiziet otrā galējībā piedāvā...

R Roko 14.03.2018
Komentāri 0 Pakalpojumi