Latvijas Pasts

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Latvijas Pasts - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Pasts - Iztrūkst abonētais laikraksts

Iztrūkst abonētais laikraksts Kārtējo reizi iztrūkst abonētais laikraksts, cik jāsaskaras ar LP nu nepatīk man tas iestādījums. Varbūt varētu likvidēt monopolistu un būs labāk. Kā var iznākt, ka es ārzemju presi ar visu piegādi pa tiešo no ārzemēm pasūtu krietni lētāk nekā te uz vietas? Turpmāk ar pastu saskaršos tik cik citur nevarēšu pakalpojumu dabūt.

Latvijas Pasts -

Man 26. maijā atnāca atpakaļ uz USA 2002.g.nosūtīta paka bez paskaidrojumiem. Arī pasts neko nepaskaidro. "Mēs neko nezinām. Tā nav mūsu darīšana".

Latvijas Pasts -

Latvijas Pasts nu ir paarspeejis pats sevi cilveeku apzagsanaa. Vai tik tiesaam pasta nodalaas straadaa pasi nabadziigaakie? Esmu Anglijaa, suutiiju Lieldienu kartinu un veestuli uz Latviju, taadu pabiezaaku, gimene nesaneema, suutiiju naudu ar veestuli, arii to nesaneema. Tagad naudu suutu caur banku. Vai tik tiesaaam ir jaaatplees visas veestules? Vai tad kauna vairs vispaar nav? Latvijas pastam buutu jaanomaina dala savu darbinieku! Kauns!

Latvija Pasts -

Šī lieliskā iestāde pazaudēja manis sūtītu IERAKSTĪTU vēstuli. Viss būtu OK, ja viņi šo vēstuli meklētu vai kā citādi labotu savu kļūdu. Bet nē, vispirms, protams, nosūtīšana no viena pie otra, tālāk sekoja informācija, ka pēc 30 dienām, man jāraksta iesniegums (samaksājot 60 sant. par to) un TAD varēšot meklēt. Cita tikpat laipna pasta darbiniece man pateica, lai ņemu līdz to un to, tad varēšot izsekot sūtījumam. Aizeju ar vajadzīgajiem dokumentiem, man tiek pieprasīti citi.. Cits darbonis man...

Latvijas Pasts -

interesno medlennee na6ej po4ti mozhet su6estvovatj 4to-nibudj?!!!!! 3-4 dnja pismo idet iz Rigi v Liepaju!!ran6e za 2 dohodilo-utrom kinul pismeco,zavtra pri6lo,a teperj!!..iz zagranici dohodjat pisma bistree,4em oni potom lezat u nas v po4te i zdut svoego sudnogo dnja..!!voob6e oblenilisj kozli,besit,prihoditsja zdatj hren znaet skolko!!

Latvijas Pasts - Ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību!

Ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību! Esmu ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību!! Abonēju laikrakstu Diena Latvijas Pastā, kā apmaksu izvēlējos ikmēneša automātisko rēķinu apmaksau internetbankā, bet tagad situācija ir sekojoša- naudu no mana konta jau atvilka, turklāt jau par 2 mēnešie- gan janvāri, gan februāri, bet laikraksts tā arī nepienāk. Kad zvanīju uz Latvijas Pastu, viņi tikai pārsūta no viena cilvēka pie otra, un atbildē saņēmu, ka man nekas neesot abonēts, nekas viņiem neuzrādās, tikai savādi, kā tad viņi izdomāja man atvilkt naudu no konta!! Esmu šausmīgi neapmierināta!!