www.sudzibas.lv Bolt Food slikts serviss

Bolt Food - slikts serviss

Ēdiens regulāri tiek atvests auksts. Pasūtījums tiek pagatavots ļoti ātri, bet kaut kā kurjers paņem pēc ilgāka laika,tikai pēc 15-20 min. un nav brīnums, ka ēdiens jau atdzisis pirms tiek paņemts uz piegādi. Kad sūdzējos Bolt par šo problēmu, atbilde vienmēr ir viena - mums ļoti žēl, ka tā, cerams turpmāk tā nebūs, bet atveda taču ātri. Jā, atved ātri, bet jau aukstu, jo paņem pasūtījumu, kad jau atdzisis.

13 st atpakaļ

Z Zenjok777 3 st atpakaļ

Sveicināti, es strādājis, par kurjeru, vienkārši, tas atkarīgs, cik tālu, tas kurjers, no restorāna atrodas, cik ātri viņš to ēdienu paņems, vai nu būs gatavs, kad atbrauks, cik ātri viņš atradis vietu kur noparkot auto, lai sodu nedabūt un cik tālu jūs atrodaties un jautājums tad, vai nu pats viņš savācis karstu ēdienu, vai nu tā vienkārši stāvējusi uz galda, kamēr viņš atbrauks, ne jau vienmēr tas kurjers ir vainīgs, ja ēdiens karsts viņš tajā soma, par siltu arī paliks, bet ja izdots auksts silts nepaliks, mani tas bolts vispār aizblokejis, par to ka palīdzību atbalstu centram prasījis, principā, bez iemesla, neieteiktu, pie tās platformas, kaut ko pasūtīt.