www.sudzibas.lv Bolt Food Krāpšana, slikts serviss

Bolt Food - Krāpšana, slikts serviss

Aplikācija mistisku iemeslu dēļ izvēlējās citu adresi tālu no manas atrašanās vietas un neizvadīja par to nekādu brīdinājumu. Pamanīju tikai vēlāk. Nomainīt pasūtījuma adresi iespējams tikai rakstot AI botam, kas atbild pēc 30 min. Tikai pateica, ka adresi nomainīt nav iespējams jo īstā par tālu (kādas 10 min ceļā). Pieprasot naudas atgriešanu pateica, ka visi savas saistības izpildījuši un kurjers esot piegādājis uz nomainīto adresi (kādā veidā, ja to nomainīt neļāva?). Nesaņēmu ne piegādi, ne kādu kompensāciju. Klientu apkalpošanas nav pilnīgi nekādas un kļūdu gadījumā var necerēt uz palīdzību, vai naudas atgriešanu.

25.10.2024

E

F Frenko franko 25.10.2024

Visi vainīgi, ka autors nepārbauda informāciju par piegādes adresi. Pašā vaina vien ir, un pilnīgi pareizi, ka tev neviens nedod naudu atpakaļ, nākamreiz gudrāks būsi veicot pasūtījumu

E end 26.10.2024

Jā, tā tik tiešām ir mana vaina, ka aplikācija izvēlas adresi 5km attālumā, kur es nekad bijis neesmu, izvēlas par to nebrīdināt kā parasti to darīja un nav izstrādāts normāls veids kā nomainīt sūtījuma adressi. Es nezināju, ka esmu bolt aplikācijas izstrādātājs.Tūlīt visu šo izlabošu.

Nebūs nākamās reizes. Nekad vairs neizmatošu bolt pakalpojumus.

F Frenko franko 26.10.2024

A kas maksās jēram, par šādiem braucieniem vai kurjers par velti tev vedīs?

E end 26.10.2024

Kontaktējoties ar kurjeru izskanēja šāda frāze "risiniet situāciju ar bolt". Kontaktējoties ar bolt atbalstu, kā jau minēju, reakcija bija pēc pusstundas, kad jau sen bija par vēlu. Tā kā jebkurā gadījumā bolt praktiski nenodrošina nekādu iespēju laicīgi kaut ko atrisināt. Lai tad arī maksā. Bet nu tas, ka šis krāpnieku kantoris to nedarīs jau skaidrs.

J Jānism 26.10.2024

Esmu bolt taxi šoferis, ka jus man zb ar savam adresem
Nevarat pārbaudīt pirms pasūtat. Un tad zvana un prasa citur braukt
Katru dienu vismaz viens tāda. Tātad gps slēdzat iekšā pirms aplikāciju vērt vaļā pagaidat nedaudz. Parbaudat vai adrese pareiza. Gps zem biezam mura sienam neprecīzi rāda. Jā bolt ar zb ka nevar elementāri pamainīt adresi
Butu japarprasa vai gribat tādu un tādu adresi

J Jānism 26.10.2024

Un augšā kreisaja sturi viss redzams tava adrese