www.sudzibas.lv Bolt Drive Krāpšanās ar aprēķiniem

Bolt Drive - Krāpšanās ar aprēķiniem

Bolt Drive lietotāji esiet ļoti uzmanīgi izvēloties stundu un dienu pakas. Ja paņemsi auto uz 3 vai 6 stundām, bet pārsniegsi laiku, par to aprēķinās atsevišķu maksu, jo auto priekšapmaksas paku un papildus laiku neskaita kopā.
Konkrēts piemērs, ja paņemsi Toyota Corolla uz 12 stundām ar iekļautiem 30km par 28,49, tad pārsniedzot šo laiku par 4 stundām tev atsevišķi aprēķinās dienas cenu 21,90 eur, tādejādi tu 24h laikā izmantojot vienu un to pašu auto bez pārtraukuma vari samaksāt Boltam 28,49+21,90 =50,39 EUR.
Esiet uzmanīgi neļaujiet BOLT DRIVE Jūs apmuļķot. Bolt nekur aplikācijā nenorāda, ka izbeidzoties priekšapmaksas pakai visa uzskaite sākās pilnīgi no jauna. Lūdzu pievērsiet uzmanību arī auto lietošanas laikam aplikācijā, jo tas mēdz būt neprecīzs.
Klientu serviss ir vispār briesmīgs. Tik grūti saņemt atbildes uz jautājumiem. Tad kad 5 reizes esi uzrakstījis vienu un to pašu jautājumu, tikai tad saņem atbildi. Izvērtējot atbilžu saturu, izskatās, ka tās gēnerē Chat GPT līdzīga programma, jo daudzi jautājumi tiek ingnorēti un nosūtītās bildes vispār neviens neskatās, toties pastāvīgi tiek sūtīts viena veida atbildes teksts.

R

K Komentārs Rīgā 04.06.2024

Man izskatās viss pareizi. Ja paņem konkrētu priekšapmaksas paku, tad, kad tās laiks ir beidzies tiek ņemta parastā brauciena loģika, kur tiek aprēķināts nobrauktais attālums un laiks. Kad paka izbeidzas, tad uzsākas jauns pasūtījums un tas nav nekas jauns, jo pakas ir lētākas, nekā parastais brauciens. No piemēra ir skaidri redzams, ka pēc 4 stundām pēc pakas pabeigšanas maksai par laiku bija jābūt 24.76, taču tā tika limitēta ar dienas cenu corolla, kas ir 21.90.

T Tautins 04.06.2024

Es nesaproto, ko Tu nesaproti! Tur kad tiek ņemta priekšapmaksas paka tiek skaidri un gaiši paskaidrots, ja tiks pārsniegts noteiktas laiks/kilometri, tad pārejais viss, kas būs virs - ies pēc standarta.
Jāiemācās lasīt.