Barbora - Krāpšana

Tika veikts pasūtījums, apmaksāts, saņemts pasūtījuma apstiprinājums, bet norādītajā laikā pasūtījums netika piegādāts. Netika saņemta ziņa ne no kurjera ne barboras. Klientu atbalsta tālrunis nav sazvanāms, uz e-pastu atbildes netiek sniegtas, čatā atbild automātiskais atbildētais vai robots, kas sniedz virspusējas, paviršas atbildes. Pagaidām izskatās, ka nāksies tiesāties par atmaksu, jo komunikācija ar barboru nav iespējama. Nevienam neiesaku izmantot šo "veikalu", jo visticamāk, ka līdzekļus vienkārši piesavināsies.

10 st atpakaļ

U

B Bez_vārds 8 st atpakaļ

Neticami. Vairākas reizes esmu pasūtījusi, viss vienmēr laicīgi atnācis. Ja kautkas nav bijis pasūtījumā tiek atgriezta nauda par nopirkto produktu. Izskatās, ka kādam vienmēr būs viss slikti.

Good Intentions 8 st atpakaļ

3 no 1000 var arī nepaveikties.