Babystore.lv - Krāpšana

Manu pasūtījumu #344640 uzņēmums anulēja 15.07.2024, jo viņiem nebija bērnu vannas putas. Pēc 14 dienam naudu neatgrieža. Pēc zvana solīja atgriezt bet nekas nenotika. Pasūtīja summa 26.76 euro. Uz vēstulēm neatbild.
Jau otro reizi viņiem nav preces, kuras ir piedāvāti mājāslapā. Arī viņi neatjauno informāciju par preču pieejamību vai ir prece vai nav, jo pēc manis šo vannas putu pasūtīja mans draugs, un tas pats - ne preces ne naudas.

08.08.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 09.08.2024

Labdien!
Liels paldies, esam Jūsu komentāru saņēmuši! Atmaksu uz Jūsu kontu veiksim! No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

D

D Diāna D. 09.08.2024

Lūdzu arī atmaksāt naudu par anulēto pasūtījumu #345408. Tas pats: nopirktas bērnu vannas putas, protams noliktava nav, pasūtījums anulēts, nauda nav atmaksāta. Šis pasūtījums bija veikts pēc 2 nedēļam pēc manēja. Par šo laiku internet veikalā nebija veikti labojumi, ka produkta nav.