www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana, naudas neatgriešana

Babystore - Krāpšana, naudas neatgriešana

Krāpniecība, neizvēlēties šo veikalu!

26. Jūnijā tiek veikts pasūtījums no mājaslapas (kur uzrādās, ka visas preces ir pieejamas) , tiek veikta pilna apmaksa par precēm. Lauzītā latviešu valodā, saņemu e-pastu, ka lielākās daļas preču nav, lai aizstāju ar alternatīvām. Alternatīvie varianti lētāki, pilnībā neatbilst manām pasūtītajām precēm. No tā atsakos, lūdzu naudas atmaksu par precēm, kas nav pieejamas. Saņemu klasisko atbildi, ka naudas atmaksa tiks veikta likumā noteiktajā kārtībā - 14 dienu laikā. Pieejamās preces pēc kādas 1.5 nedēļas saņemu, tomēr naudas atmaksa nav notikusi. 4 nedēļas pēc pasūtījuma atkārtoti sazinos, norādu, ka naudu neesmu saņēmusi. No tās dienas regulāri sazinos ar veikalu, seko dažādākās atrunas, bet naudas atmaksu neveic.

Pirkuma numurs - 343313

10 st atpakaļ

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 9 st atpakaļ

Labdien, Zanda! Liels paldies par Jūsu komentāru!
Esam to saņēmuši. No sirds atvainojamies par ilgo naudas atgriešanu. Informāciju esam nodevuši atbildīgajai personai un naudu Jums atgriezīsim!
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Z