www.sudzibas.lv Baby Store Slikts serviss, neatbild uz ziņām, neatgriež naudu, izvietot preces internetā, kas nav pieejamas.

Baby Store - Slikts serviss, neatbild uz ziņām, neatgriež naudu, izvietot preces internetā, kas nav pieejamas.

Šis kantoris nespēj vairs pāsteigt. Izvieto produktus, kas nav pieejami. Zvani viņiem un prasa, kur pasūtijums un atbildē saņem ''mums diemžēl nav šī produkta un varam piedāvāt ko citu''. Šo informāciju es saņēmu tikai pēc nedēļas, kad jau bija jābūt veiktai piegādei un pats zvanot nevis no viņu puses saņemot brīdinājumu.

Atbraucu uz veikalu un tur izvēles aizvietotāj produktam nav nekādas. Labi, ja nav tad nav. Tad, lai dod naudu atpakaļ.
Atnāk e-pasts ''saņemiet 14 dienu laikā atmaksu'' pēc 20 dienām rakstu, lai iesūta maksājuma uzdevumu un tikai tad nauda tiek atgriezta.

Arī vēlos piebilst, ka ierodoties veikalā cita pasūtītā prece izrādās ar nav uz vietas un piedāvā aizvietot ar to, kur man ir jāpiemaksā iepriekš nebrīdinot. Beigās izrādās bija par tādu pašu cenu. Tikai ''bish'' savādāka.

Domājām iedosim otro iespēju un uzsūtīsim vēl vienu prodoktu ar cerību, ka atnāks. Kāds parsteigums, ka šī produkta nav, bet šoreiz vismaz piedāvāja dāvanu karti par to.

Mēs no šīs dāvanu kartes atteicāmies un pieprasījām naudas atmaksu uz kuru ziņu mēs kopš 18.06.2024 neesam saņēmuši nevienu ziņu, zvanu vai pasta balodīti.

Varbūt uz vietas no viņiem var pirkt, bet viņu interneta veikalu silti neiesaku izmantot.

11.07.2024

D