www.sudzibas.lv Baby Store Neatgriež naudu par anuleto pasūtījumu. Uz telefona zvaniem neatbild un nomet klausules

Baby Store - Neatgriež naudu par anuleto pasūtījumu. Uz telefona zvaniem neatbild un nomet klausules

Jā negribat šķirties no savas naudas, tad neiesaku šeit kaut ko iegādāties!
Pasūtījums tika veikts 18 maijā. Līdz 3 jūnijam ne ziņas ne miņas, piezvanīju, atbilde preces nav uz vietas. Jautājums, kāpēc piedāvājumā ir prece, kuras faktiski nav uz vietas, tajā pašā laikā solās piegādāt 5-8 darba dienu laikā. 3 jūnijā pasūtījums tika anulēts. Naudas atgriešanai bija jānotiek līdz 17 jūnijam, pēc lr likuma noteiktas kārtības! Šodien ir 26 jūnijs, nauda nav joprojām atgriezta. Zvanu, atbild ka informāciju nodos grāmatvedībai. Joprojām naudu nesagaidu. Noradities 4! Telefona numuri neviens neatbild. Tā it apzināta cilvēku krāpniecība. Redzēs, ko uz visu šito padarīšanu atbildes ptac un tad secīgi visas nākošās instancēs.

26.06.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 27.06.2024

Labdien, Alla! Atmaksu esam Jums atgriezuši! No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar sveicieniem, BabyStore.lv

Good Intentions 26.06.2024

Iesaku caur internet veikalu šeit neko nesūtīt - bieži nav un tad gaidi naudu.

L lasu 27.06.2024

Es naudiņu saņēmu pēc mēneša,arī tika zvanīts,sūtīti epastu,beigu beigās arī šeit rakstīju un piedraudēju par visām instancēm.Joprojām neliek mieru doma,ka tomēr bez tabu prasītis uzrakstīt,lai cilvēki dzird par šo! Galu galā pērkam mazuļiem,bērniņiem!

G Gatis Banders 27.06.2024

Nav iespējams sazvanīt un uzzināt par pasūtījuma izpildes laiku. Viss samaksāts, atnāk ziņa ka apstrāde taču tālāk nekāds info kad var saņemt.
citam sievas pasūtījumam daļa preču nav pieejams kaut arī viss samaksāts, neatbild uz e pastiem.

Nevienam neiesaku!