www.sudzibas.lv Baby Store Nav atgriezta nauda

Baby Store - Nav atgriezta nauda

12. Jūnijā pasūtīju bērnam lego (pasūtījuma nr. #341793) 52€ vērtībā. 22. Jūnijā saņēmu zvanu, ka manis izvēlētā prece nav noliktavā, piedāvāja citus variantus. Par cik bērns meklēja tieši šo modeli, citus variantus neizskatījām un lūdzām atgriezt naudu. Solīja 14 darba dienu laikā atgriezt naudu. Ir pagājuši jau 2mēneši, nauda vēl joprojām nav atgriezta, tikai solījumi atgriezt naudu tuvākajā laikā.
Bērns cītīgi krāja naudiņu un beigās palika gan bez lego gan bez naudas. Bēdīgi..

12.08.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 12.08.2024

Labdien, Kristīne! Liels paldies par Jūsu komentāru! Esam to saņēmuši. No sirds atvainojamies par ilgo naudas atgriešanu. Informāciju esam nodevuši atbildīgajai personai un naudu Jums atgriezīsim!
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 12.08.2024

Liels paldies! Atrisināsim!

Papildināts Kristīne000 13.08.2024

Paldies, nauda tika atgriezta.

B Bez_vārds 12.08.2024

Bērnam būs dzīves pieredze, kā nevar dabūt visu ko grib. Un ja itkā var dabūt, tad galā var būt aplauziens. Tāda dzīve.

T tainsīgatiesa 12.08.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

M Melissa123 12.08.2024

Mums tas pats - naudu neatgriež

B Babystore.lv Pārstāvja atbilde 12.08.2024

Labdien! Lūdzu norādiet savu pasūtījuma numuru, lai varam šo situāciju atrisināt. Paldies!

I Iveta2024 12.08.2024

Man arī nav atgriezta nauda. Pasūtījumu numurs #344373

B Babystore.lv Pārstāvja atbilde 12.08.2024

Liels paldies,Iveta! Atrisināsim!

A anse22 12.08.2024

Iespejams tikai Latvija, uztais interneta veikalu, saliec bildites skaistas un tirgo gaisu :)))))
142 sudzibas visas vienadas ka neatgriež naudu,
Facebook ari pilns ar sudzibam, un šis kantoris turpina stradat un krapt cilvekus...

M Melissa123 13.08.2024

Paldies. Vakar atgrieza naudu. Mēnesis bij jāgaida!

K Kristīne000 13.08.2024

Paldies. Arī mums pēc šīs sūdzības iesniegšanas, vakar tika atgriezta nauda.