www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana. Neatmaksā samaksāto naudu par anulētu pasūtījumu.

AtrisinātaBaby Store - Krāpšana. Neatmaksā samaksāto naudu par anulētu pasūtījumu.

Babystore.lv
13.maijā veicu pasūtījumu. Samaksa tika veikta. Pasūtījums tika anulēts, jo tāda prece vairs neesot. Rakstīja, ka atmaksa tikšot veikta 14 dienu laikā. Uz zvaniem neatbild. 31.maijā epastā atbildēja, ka informāciju nodošot lietvedei. Šodien ir jau 5.jūnijs, neatbild ne uz vienu no norādītajiem telefona numuriem un epastu. Vienu vārdu sakot KRĀPNIEKI. Vajadzēs piesaistīt Patērētāju aizsardzības darbiniekus un varbūt arī Policiju.

05.06.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 07.06.2024

Labdien, Armand!

Lūdzu atsūtiet mums savu pasūtījuma numuru, lai pēc iespējas ātrāk varam atrisināt šo situāciju!

No sirds atvainojamies par radušos situāciju!

Ar sveicieniem, BabyStore.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Armands74 07.06.2024

Naudiņa tika atgriezta pilnā apmērā. Problēma ir atrisināta.