www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana, naudas neatgriešana

Baby Store - Krāpšana, naudas neatgriešana

7.jūlijā veikts pasūtījums (344375), prece (artikuls MBKP559) pilnībā apmaksāta par 56€. 10 dienas vēlāk izrādās - prece nemaz nav pieejama. Piedāvātās alternatīvas nebija atbilstošas, tāpēc lūdzu pasūtījumu atcelt un atgriezt naudu. Darbiniece vārdā Kristina Aļeksejeva apstiprināja e-pastā, ka uztaisīs atgriešanu un naudu saņemšu 14 dienu laikā.
Nu jau gandrīz 6 nedēļas vēlāk - nedz naudas, nedz preces. Bez tam - profilā patvaļīgi nomainījuši statusu uz “Piegādāts”” un citu preci (artikuls BK632), ko biju pasūtījusi iepriekš.
Esmu sūtīju epastus, neskaitāmas reizes zvanījusi uz visiem mājas lapā norādītajiem numuriem (ne reizi nav atbildējuši). Vakar biju aizbraukusi uz veikala biroju Rencēna ielā, solīja, ka nauda būs šodien. Šodien stāsts turpinās - naudas nav, uz epastu neatbild, uz telefona zvaniem neatbild.

16.08.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 16.08.2024

Labdien, Inese! Liels paldies par Jūsu komentāru!
Esam to saņēmuši.
No sirds atvainojamies par ilgo naudas atgriešanu. Informāciju esam nodevuši atbildīgajai personai un naudu Jums atgriezīsim!
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!