www.sudzibas.lv Artūrs Alksnis bojātu detaļu pārdošana

Artūrs Alksnis - bojātu detaļu pārdošana

Cik jauki ka Latvijā vēljoprojam ir cilvēki, kas mēģina citiem iesmērēt bojātas preces. Daudz ko pasaka par vidējo latvieti. Paldies Artūram Alksnim no Valmieras, kurš pārdod neejošas detaļas un tad paziņo ka esot pārdevis visu ejošu un naudu nekam neatgriezīs.
+37128751395

Papildināts Nellia Kurme 12 st atpakaļ

Numurs pēc kura neiesaku iegādāties ne auto detaļas ne automašīnas, jo visdrīzākais salūzīs drīz pēc tam +37128751395

N

A anse22 2 st atpakaļ

Par Latviešiem pilnigi piekritu, tagad nav vairs ta ka agrak, kad viens otram palidzeja, rupeja reputacija, mekleja kompromisu, tagad interneta apčakare it visa, ja pat cilveki nekautrejas likt facebook postus ar tipa berniem ka nav ko est un tu piedava aizbraukt atvest partiku un citas lietas un tevi uzreiz nobloķe. Tapat ar pardošanam 95% pardeveji ir Latvieši ar LT kontiem kuriem normala prakse apčakaret un uzmest savejos.