www.sudzibas.lv Arhitekt SIA Slikts serviss

Arhitekt SIA - Slikts serviss

Neievēro līguma termiņu izpildi, termiņš bija 1 gads, pabeidza pēc 1 gada un 4 mēnešiem.

Pēc līguma parakstīšanas, jūs vairāk nevarat uzdot jautājumus bossam jānim kalnietim, būs atbilde rakstiet projektu vadītājam, bet pirms parakstīšanas viņš būs ļoti laipns, pēc parakstīšanas uzreiz agresīvs.

Kantorē strādā tikai viena projektu vaditāja, kura loģiski nespēj laikā apkalpot normāli visus klientus.

Uz steidzamiem jautājumiem atbildi saņemu 3-5 dienu laikā.

Viņi dod tikai izdarīt vienu izmaiņu 1 mēneša laikā pēc līguma parakstīšanas, pēctam tikai pa pus projekta cenu.

Samaksajot viņiem vairāk par 12 k euro viņš man nobloķeja whatsapp-ā un ne atbild uz jautājumiem e-pastā.

Kā var tāds uzņemums strādāt tik ilgi ar tik daudz negatīvām atsauksmēm un tādu attieksme pret klientiem.

Kā arī bis.Gov.lv bija daudz atteikšanas ap 10 reizēm, jo uz visiem tehniskiem noteikumiem viņiem bija kļūdas, ukt projektu saskaņoja 5 reizes.

Pats "arhitektors" tur neko ne izdrata tikai to apčakarešanos līgumu ar klientu.

Kā arī viņam pieder z500 kontora

iedevu viņam pats linku uz projektu no citas arhitektu biroja viņš to nozaga pilnīgi un bez izmaiņām. Tagad es gribu veikt izmaiņas ar adekvātu arhitektu nevis ar projekta vaditāju un jānis kalnietis prasa no manis 350 euro par vienu izmaiņu jo viņam pēc viņa domām ir uz to autortiesības.

Zinu ka šeit viņš uzreiz atbildēs -

jāni, kādas tev un tavam uzņēmumam ir autortiesības uz manu projektu, ja tu pats to nozagi mājas projektu no labasmajas.lv un pirts projektu no jusupirts.lv?