www.sudzibas.lv 220.lv Pārdod sortimentā neesošas preces, nekas no pasūtītā nav pieejams

220.lv - Pārdod sortimentā neesošas preces, nekas no pasūtītā nav pieejams

Šajā internetveikalā preces pasūtu jau sen. Arī kādreiz bija gadījumi, kad savu preci tā arī nesagaidīju, bet tie bija mazākumā. Bet tas, kas notiek pēdējā laikā! Notiek neeksistējošu preču pārdošana - vispirms pasūtīju suņu barību vienreiz, pārcēla laiku, pēc tam atkal preces nebija, pasūtījumu atcēlu. Par šo naudu vēl saņēmu. Tam sekoja vēl 2 mēģinājumi pasūtīt suņu barību (jo citos veikalos tāda lv nav pieejama) , atlikumā uzrāda, ka prece ir 4 gabali, kā pasūtu un samaksāju, preces nav. Par vienu no šiem pasūtījumiem vakar naudu atgrieza, lai gan pasūtījums bija 01.08.2024. Un solīja atgriezt 4 dienu laikā. Par otru pasūtījumu, kuru tāpat atcēla preces neesamības dēļ, naudu vēl neesmu saņēmusi. Tālāk seko epopeja ar virtuves skapīšiem - vienu pasūtīju, 2 reizes pārcēla termiņu, tad ieteica atcelt vispār. Pasūtīju otru skapīti (jo lv ar skapīšiem ir deficīts) , tas pats. Naudu arī vēl neesmu saņēmusi. Vienu preci, arī virtuves skapīti, gan saņēmu, bet tik nekvalitatīvu, ka to nācās atgriezt. Par naudu arī neesmu saņēmusi.
Nevienam neiesaku tur iepirkties - preces nav, nauda netiek laicīgi atgriezta.

Papildināts DainaD 13.08.2024

Internetveikals 220.lv

D

O oIo 13.08.2024

Norādiet veikala nosaukumu.

Good Intentions 13.08.2024

@olo principā to var teikt par vairums interneta veikaliem. Atsevišķi autoram ieteikums varbūt pārstāt kāpt uz viena un tā paša grābekļa.