www.sudzibas.lv 220.lv Neatgriež naudu

Atrisināta220.lv - Neatgriež naudu

Uzmanieties no 220.lv. Viņi nav preces pārdevēji, tikai platformas 220.lv turētāji - kā aliexpress tikai lietuviešu gaumē, t. I. Bez jebkādas atbildības par pārdoto preci. Atgriežot preci, 14 dienu naudas atmaksas termiņš uz šo interneta veikalu neattiecas un jebkāda palīdzība, lai situāciju atrisinātu, neeksistē. 220.lv iegādājos dušas kabīni, pasūtījuma nr.30786574, kā vēlāk izrādījās, nevis no 220.lv, bet rea official. 220.lv mājas lapā bija nekorekti norādīti dušas kabīnes izmēri, kā rezultātā dušas kabīne netika izņemta no 220.lv veikala, bet uzreiz atgriezta 16.07.2024, par ko sastādīja preces pieņemšanas-nodošanas aktu nr.655642. 220.lv veikala darbinieki solīja naudas atmaksu 14 dienu laikā. Tajā pašā 220.lv tika pasūtīta cita dušas kabīne - pareiza izmēra, kas arī tika iegādāta. Piebildīšu, ka 220.lv darbinieki neakceptēja piemaksāt Cenas starpību un nācās samaksāt par dušas kabīni vēlreiz pilnu summu, jo joprojām tika solīta naudas atmaksu - vēlākais pēc 3 dienām. 30.07.2024 rakstiski sazinājos ar 220.lv, lai noskaidrotu, kad beidzot tiks atgriezta nauda. 31.07.2024 tika saņemts epasts no 220.lv, ka viņiem ļoti žēl, ka man nav atgriezta nauda, bet viņi nav preces pārdevēji un preces pārdevējs ir poļu uzņēmums rea official. Uz iebildumu, ka es naudu pārskaitīju 220.lv tika saņemts paskaidrojums ka SIA Pigu Latvia ir tiesīgs to darīt un citēja savstarpējos līguma punktus ar poļu uzņēmumu. 31.07.2024 220.lv epastā solīja sazināties ar poļu uzņēmumu un precizēt informāciju par naudas atgriešanu. Diemžēl nedēļas laikā 220.lv nav sniedzis pilnīgi nekādu informāciju. Pilnīgi noteikti neiesaku 220.lv kaut ko iegādāties.

05.08.2024

Papildināts Diāna Bērziņa 07.08.2024

Lai atturētu Latvijas pircējus iegādāties preci no 220.lv pārdevēja Rea Official, vēlējos izmantot savas patērētāja tiesības un sniegt vērtējumu un dalīties ar savu negatīvo pieredzi iepērkoties 220.lv no pārdevēja Rea Official. Mans vērtējums 220.lv netika publicēts - Jūsu komentārs bija noraidīts, jo neatbilst 220.lv komentāru noteikumiem. Mans komentārs bija "Izmēri norādīti nekorekti. Rea Official un 220.lv neatgriež naudu par atgrieztu preci" . Piebildīšu, ka vērtējot bija opcija vērtēt pašu tirgotāju Rea Official. Arī mans vienas zvaigznes vērtējums minētajam tirgotājam Rea Official netika publicēts, jo neatbilst 220.lv komentāru noteikumiem - t.i. apzināti un ļaunprātīgi 220.lv nepublicē negatīvus vērtējumus par tirgotāju, ar ko apzināti maldina Latvija pircējus par tirgotāja uzticamību.

Papildināts Diāna Bērziņa 07.08.2024

Šodien saņēmu rakstisku atbildi no 220.lv un skaidrojumu, kādēļ nav publicēta mana atsauksme par tirgotāju. Pēc 220.lv uzskatiem informācija, ka pārdevējs neatgriež naudu par atgrieztu preci nav informācija par preci un pārdevēju. Tā ir informācija par naudas darījumu plūsmu, kas neatbilst 220.lv nosacījumiem. Secināums viens - 220.lv tirgotāja reitings ir apzināta cilvēku mānīšana no 220.lv puses, jo 220.lv neļauj publicēt negatīvas atsauksmes un vērtējumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Diāna Bērziņa 3 st atpakaļ

Problēma atrisināta. Pārdevējs 14.08.2024 atgrieza naudu.