www.sudzibas.lv 220.lv Divas reizespārceļas preces piegāde

220.lv - Divas reizespārceļas preces piegāde

2024.gada 26.septembrī pasūtīju veļasmašīnu Indesit BWE 71295X WSV EE. Mājas lapā bija norādīts, ka preci var izņemt veikalā Krasta ielā jau 2024.gada 2.oktobrī. Gaidiet sms un brauciet pakaļ precei.
2024.gada 3.oktobrī ! man pienāk sms, ka preces piegāde kavējas. Nākamais plānotais datums ir 15.10.2024. Labi, vēl pacietīgi gaidu...
2024.gada 15.oktobrī atnāk sms - atkal prece nav piegādāta, nākamais plānotais piegādes datums paredzēts 28.10.2024.

Sakiet lūdzu - vai tā ir ņirgāšanās par klientu? Kad zvanīju, teica, ka nekādas garantijas arī nav, ka arī 28.oktobrī es varēšu saņemt savu pasūtījumu. Un labākais tas, ka es tik ilgu nogaidījusi savu pasūtījumu, protams, vairs nevaru paļauties uz nākamo plānoto piegādes datumu - atceļu šo pasūtījumu un labākais, ka naudas atmaksa man jāgaida 5 dienas! Kā man jāveic pasūtījuma apmaksa pasūtījuma veikšanas brīdī - tā lūdzu tūlīt, bet kā man atgriezt naudu - tā 5 dienu laikā.

Un vēl - pircējus maldinoša informācija - kad meklētājā ievadīju veļasmašīnas ID, internetveikalā rāda, ka preci varu saņemt veikalā Krasta ielā jau pēc 2 dienām, lai gan darbinieks, kam pieteicu pretenziju, teica, ka šī informācija nav korekta un preces nebūs 17.oktobrī, kā tas mājas lapā norādīts - kādēļ maldināt pircējus?

Rūgta pieredze ar it kā labu internetveikalu.

16 st atpakaļ