Wizz Air - Krāpšana

Labdien. 9.10.2019. Es nopirku 6 biļetes uz reisu Rīga-Kutaisi, w6 2595 (04.08.2020. , 22: 30-05.08.2020. , 03: 20) vienā virzienā. Tā kā grasījos pagaidīt, kamēr biļetes kļūs nedaudz lētākas un atpirkšu biļetes uz vajadzīgajiem datumiem. Pēc kāda laika atklāju, ka uz vajadzīgajiem datumiem nav atgriešanās biļešu un braucienu atcēlu. Wizzair pārskaitīja 416,73 euro uz manu wizz kontu ar atzīmi, ka tai nav derīguma termiņa. Tas ir, es sapratu, ka jebkurā brīdī varu uz viņiem paļauties. Periodiski, ieejot un pārbaudot, apskatījos valstis, kur šo naudu varētu izmantot. 2024. Gada martā, kad sāku plānot savu ceļojumu, kā parasti ielogojos savā wizzair kontā un atklāju, ka 30.11.2023. Šī nauda ir pazudusi. Nauda ir noņemta no mana wizz konta. Uzņēmums wizzair man nesūtīja nekādu paziņojumu, ka izņems šo naudu. Nav ziņu, nav e-pasta, nekas. Kad šī nauda parādījās (atgriezās) , tika norādīts, ka tai nav derīguma termiņa un to nedrīkstēja pazaudēt. Man un manai ģimenei šī nauda nav maza, un es ar to rēķinājos tieši šogad. Es domāju, ka uzņēmumam vajadzēja vismaz paziņot, ka viņi gatavojas izņemt naudu no mana wizz konta! Ja es būtu saņēmusi kādu paziņojumu, man būtu bijis laiks izmantot šo naudu! Vairākas reizes rakstīju uzņēmumam. Bet viņi man negrib atbildēt: kāpēc viņi slēdza kontu? Kāpēc nauda tika izņemta? Kāpēc viņi neziņoja? Kā es varu atgūt šo naudu? Viņu konta lietošanas noteikumos ir teikts, ka viņiem par to ir jāpaziņo klientam! Viņu noteikumos ir arī rakstīts, ka “wizz air patur tiesības pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā pagarināt wizz funds derīguma termiņu” (3.7. Punkts) . Tas ir, viņi var pagarināt termiņu, lai es varētu izmantot savu naudu, bet viņi nez kāpēc atsakās.

12.07.2024

T

B Bezvārds 12.07.2024

nabadzīgām ,,ģimenēm'' nav ko plosīties pa pasauli. sēdi un strādā.

santozs 12.07.2024

arī lidzigi bija gadu iepriekš. mes toreiz dabujam ka kompensaciju daļu no izteretas summas