Vortep SIA 24 - Krāpšana

Vēlējos nopirkt automašīnu no sludinājuma ss.com. Sazinoties ar pārdevēju, noskaidroju, ka auto pieder auto placim SIA "VORTEP 24" (reģ. nr. 43603090088, tālrunis: 27017737). Juridiskā adrese ir Tērvetes iela 88-59, tirdzniecības adrese Tērvetes iela 67E,nu jau jauna adrese, mainīta 16. Augustā. - Jelgava, Malkas ceļš 2C, LV-3003 Jelgava. Pārstāvis: Iļja Paponovs (tālrunis: 29688195).
Transportlīdzekļa dati ir pielikumā, ieskaitot īpašumtiesību apliecību, kas nav derīga, kā arī pirkuma pavadzīmi. Akta un pirkuma datums, 20. Jūnijs

Izvēlējos iegādāties auto. Pavadzīme par auto pirkumu tika sastādīta, ka auto tiek pirkts no privātpersonas Artis Daniels Skuridins, jo mašīna faktiski esot uz viņa vārda. Auto cena pēc vienošanās tika noteikta virs 20 000 eiro. Sastādīts iepirkuma akta nr. 2024/XXXX, ar visiem parakstiem un informāciju, ka esmu apmaksājis auto. Pielikumā pavadzīme un bankas izraksti.
Vairāk par - Artis Daniels Skuridins, , Māras iela 5-6, Jelgava, LV-3008, māsas dēls.
Līdz šim brīdim, 20. Augusts, auto nav manā īpašumā. Naudu solās atgriezt katru dienu, sūtot maksājuma uzdevumus no Arta citadeles konta ar attiecīgo summu, bet nauda tā arī nav ienākusi manā Swedbank kontā. Pārdevējs arī katru dienu solās, ka varu braukt pakaļ auto, bet jaunu īpašuma apliecību nevar atsūtīt. Esmu vairākkārt braucis līdz placim Jelgavā, bet pēkšņi atkal kaut kas nav ar papīriem kārtībā un auto nevar pārrakstīt.
Kā arī sūtija viltus pavadzīmes no savas māsas konta ( Luminor ), pēc policijas iesnieguma, tika apliecināts, ka šī maksājuma pavadzīme arī ir viltota.

Pašreizēja situācija, ir, ka Artis jau ir izsaukts uz nopratināšanu. Turpināšu ziņot par jaunumiem.
Lūgums, tie, kas saskarušies ar šo pašu krāpnieku, sūtat ziņu - [slēpt]@.gmail.com

Papildināts cietusais12 22.08.2024

Pārdevējs sola situāciju atrisināt rīt līdz 12:00, mašīnu pārrakstot man, tiklīdz tas tiks izdarīts, sūdzībā vairs nebūs aktuāla un pārdevējs būs izpildījis savus pienākumus

Ziņošu.

Papildināts cietusais12 26.08.2024

Atjauninājums : Šodien, 26. Augustā, paredzēts parrakstīt uz manu vārdu šo auto, gaidām tehniskās pases izgatavošanu, lai vau pieteikties īpašumam.

Papildināts cietusais12 27.08.2024

Uzņēmums parrakstīja auto uz Arti, kāds bija arī sākotnējais plāns.
Gaidām parrakstīšanu uz manis no Arti un braucam pakaļ auto.
Tiks atzīmēts kā atrisināts kad auto tiks izņemts no atrašanās vietas ( placis ).

Papildināts cietusais12 30.08.2024

Kad ierados auto placī, lai saņemtu automašīnu, konstatēju, ka transportlīdzeklis, kas man tika pārdots, faktiski nepieder uzņēmumam, un tas nemaz nebija tiesīgs šo auto pārdot. Īstais Audi Q5 īpašnieks bija uzticējis uzņēmumam palīdzēt pārdot auto par augstāku cenu.

Šobrīd šķiet, ka nauda, kuru samaksāju, vairs nav atgūstama. Tomēr maksājumu var izsekot līdz uzņēmuma Swedbank kontam, kur Artis šo summu pārskaitīja pēc tam, kad bija to saņēmis no manis.

Tagad paļaujos uz policijas rīcību. Ja būs nepieciešams, iesaistīsim arī vecākus. Starp citu, kopš 16. augusta, Iljas tēvs ir uzņēmuma īpašnieks.
Nekādā gadījumā nesadarbojieties ar šo krāpnieku. Par turpmāko situācijas attīstību tiks sniegta informācija.

C