www.sudzibas.lv TrufflePig Briesmīga attieksme

TrufflePig - Briesmīga attieksme

Вот перевод на латышский язык:

Personāls atklāti aizskar cilvēkus par to, ka viņi runā citā valodā. Ar viņiem sarunājāmies valsts valodā. Viņš piedraudēja izsaukt mums policiju uzreiz pēc tam, kad bija ielējis vīnu un paņēmis no mums naudu.

Mēs nolēmām nebojāt sev vakaru un vienkārši aizgājām. Teikt, ka bijām aizskarti, ir vēl maigi izteikts.

No rīta nolēmām uzrakstīt komentāru instagram cerībā, ka vadība kaut kā reaģēs uz to, ka kāds viesmīlis aizskar klientus un atklāti sabojā uzņēmuma reputāciju. Viņu reakcija bija sekojoša: viņi izdzēsa manu komentāru un nobloķēja mani.

Bravo. Nekad nebūtu domājis atgriezties, lai vēlreiz izbaudītu šādu pieredzi.
1/10

D

A asdasd123 11.08.2024

labi - zināšu , kur nekad neiet ar savu naudu . nac*onalisti var iet ieskrieties .

B Bez_vārds 11.08.2024

Krievu pakaļlaižas lai aizrijās.

A asdasd123 11.08.2024

re kur viens s*ds jau izlīda :D

Good Intentions 12.08.2024

Grūti komentēt situāciju, bet par to sodīt nevar un izsaucējs pats varētu dabūt sodu par viltus izsaukumu. Vienīgi, ja paralēli nebija skaļa vai neadekvāta uzvedība, kara noziedzinieku atbalstīšana un tamlīdzīgi.

G Gii 12.08.2024

Nu, man arī besī kad krievi bļaustās sabiedriskās ēdināšanas vietās. Latvieši parasti ir labāk audzināti un nezirgojas.

A asdasd123 12.08.2024

oficiāli piemērām rīgā dzīvo 34% krievu un vēl ukraiņi , baltkrievi un daži citi kuriem sarunu valoda vairākumā ir krievu , vai jums tas patīk vai nē , bet vienmēr ir smieklīgi un ironiski dzīrdēt , ka eiropas valstī , kur prezidents runā par cieņu pret minoritātēm , cilvēkus pazemo par valodu , kurā viņi savā starpā komunicē . but hey thats just my opinion folks .