www.sudzibas.lv Tet Slikts servis, krāpšana

Tet - Slikts servis, krāpšana

Atteicos no Tet 27.01.2024 Tet mājas lapā. , nesagaidot nekādas ziņas, uzrakstīju vē l02.02.2024pēc kāda laika zvanīja, mēģinot pierunāt palikt pie Tet. Tad teica par iekāru nodošanu ar omniva, kaut līgumā nav rakstīts, ka tā man jādara manos 70 gados. Par iekāru nodošanu un līguma izbeigšanu, atnāca vēstule tikai 23.03.2024rēķinu par marta mēnesi atsūtīja, kurš tika automātiski samaksāts. Kā tet raksta ja es piemēram 27.01.2024 atteicos no pakalpojuma, tad 27.02.2024 tam jābūt atslēgtam, bet tas nebija noticis... Nodevu tet vecos lūžņus, ko atradu.23.05.2024 atnāca rēķins par nenodoto vi-fi kasti 16.31 eur. Tā kā man ir automātiskā maksājumā ir samaksāts rēķins par marta mēnesi, kuram nevajadzēja būt 22.50 eur, tātad 22.50-16.31 tet man ir parādā 6.19 eur, bet tet neliekas ne zinis par savu pieļauto kļūdu, kura ir izveidojusies tet nolaidības dēļ. Rakstu šo sūdzību, ka esmu zudējis daudz sava laika, ņemoties ar tādu stulbu Tet. , lai citi bijušie Tet patērātāji zinātu kas ir tet, mans Tet klienta nr.10041339

30.05.2024

F