www.sudzibas.lv Tet Slikts internets, šausmīgs servis

Tet - Slikts internets, šausmīgs servis

Regulari neiet internets, regulari veicu interneta atruma parbaudi tas ir zems, nestabils, reizums apstajas.
Mans specialists un reizē uzticamības persona, veica manu ieriču parbaudi, tīkla parbaudi, fona traucejumh parbaudi, atbilde bija dsl+ vecais telefona kabelis, nav iespejams saņemt stabilu internetu.
2024.07 rakstu uz tet, un lūdzu rakstisku atbildi, nesaņemu to.
Tet zvana man, izstāstu situaciju, un velmi pārtraukt ligumu, to nevarot izdarit ta uzreiz, jaraksta iesniegums un pec 30 dienam, slēgs.
Paskatos ligumā, tur ir rakstits 15dienas, eju uz tet filiāli, tad nākas vilties kad liguma grozijumi notiek bez manas apstiprināšanas, bez mana paraksta, viniem pietiek ar izziņošanu.
Zvana bridi tet piedava, savu meistaru atsūtīt pārbaudit, salabot, jo citu meistaru slēdzieni netiek ņemti verā, saprotu kad ātri vaļā netikšu no viņiem, piekritu.
Atbrauc meistars pec paris dienam, konstatē problēmu kabeli,
jamaina to, tas situāciju uzlabošot.
Pec tam man zvana tet tehniska daļa piesaka un saskaņo ar mani kad bus tet meistars mainit kabeli 2024.08.01 dienu pirms atnāk sms atgādinājums kad būs meistars, paredzētā dienā atnāk no rita sms apm 9.30 ar linku kur redzams kad meistars cela no rigas uz manu adresi Valmierā (1.30min) pusdienas laiks pienāk, zvana nav, links vairs nestradā, ar mani tet nav sazinājies lidz pat šai dienai.
Savukārt tet sazvanit tas ir murgs, normali nevar sazvanīt, gaidi 15~20min lidz pacel klausuli, šajā jautajumā, bet ja zvani un uzpied ciparu kas atbild par pakalpojuma pieslēgšana, atbilde ir momentāla tatad.
Mani secinajumi
1. Rup vairāk jaunie klienti ne vecie.
2. Internets draņķīgs, tai pašā laika Cena augsta.
3. Servis šausmīgs/p. S 2x parliecinajos
4. Līgumu groza pec saviem ieskatiem, sev par labu, nav saprotams kā to likumiski izgroza, pārlasīju ligumu 10x, neredzēju punktu kurā tet atļauts šādi rikoties.
5. Pat ja tu saņem sliktu pakalpojumu, vai vispar nespēj normali to izmantot, nāksies rakstit iesniegumu un gaidit 30 dienas, un maksat vel 30 dienas par sliktu vai nelietojamu internetu, hmmm ja jāmaina dzives vietu kas ir ārpus lv ari 30. Dienas jagaida kad atslegs?
6. Ejot no viņiem prom, viņi izdarīs visu lai tu nevēlētos tur vairs atgriesties.

06.08.2024

Good Intentions 06.08.2024

Tas ir standarts visur ar tām dienām

G Gatis Miculis 07.08.2024

Nav citas pieredzes kur ir tas citur?
Pamatligumā ko parakstiju bija 15dienas.

Good Intentions 07.08.2024

Kam 15 dienas, kam mēnesis, kam līdz mēneša beigām. Ja laiku nav žēl, tad PTAC.

A A.S 07.08.2024

Sveiki, jūs nemulsina tas ka jums WiFi zona ir slikta?jums kur rūteris atrodas ara?

G Gatis Miculis 07.08.2024

Ruteris atrodas maja,ka ari vēl viens atkārtotājs,neatkarīgi kur majā atrodies,internets ir nestabils,atsevišķos gadijumos vispār neiet.
Ierices pārbaudīja jomas specialists,iericēs nav problēmu.

Good Intentions 07.08.2024

Vecs, standarta rūteris, vadi, dns, paši samazina ātrumu.. daudz variantu, bet bieži vien samazina.