www.sudzibas.lv Tet Naudas izkrāpšana

TET SIA - Naudas izkrāpšana

Krāpniecisks pakalpojumu sniedzējs.
No kura laužot līgumu nevar tikt vaļā jo visu laiku pieprasa kādas samaksas.

Biju klients gandrīz desmit gadu, kad vēlējos saņemt labāku piedāvājumu neko lādzīgu nepiedāvāja
Tāpēc nolēma mainīt pakalpojuma sniedzēju ar TET laužot līgumu.

Kad lauzām pat pēc tik ilga laika pieprasīja savas iekārtas atpakaļ norādot precīzu sarakstu kas jānodod.
To visu arī nodevām un domāju viss kārtībā, bet nē pēc diviem mēnešiem izrādās vēl kaut kas viņiem jānodot kas nemaz pirmajā sarakstā nebija norādīts.
Aprakstot viņiem, ka nodevām visu ko sākumā prasīja domāju viss būs kārtībā, bet nē pēc pāris mēnešiem atnāk no parāda piedziņas, ka tā pat jāmaksā.

Domāju labi, lai ir samaksāšu un miers. Bet nē vēl pēc kāda laika atkal atnāk vēstule no parāda piedziņas, ka vēl kaut kādu centi jāmaksā, bet kopā ar piedziņas izdevumiem jau vairāki eiro.

Nav neviena cita kompānija kas tā rīkotos un nevienam neiesaku ar viņiem sapīties, jo diemžēl neesmu tāds vienīgais, kad par to sāku stāstīt.

19.06.2024

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 26.06.2024

Sveiki! Lūgums norādīt savu klienta numuru - izpētīsim situāciju un meklēsim risinājumu!

Papildināts dlhawk 28.06.2024

Šobrīd neizmantojot nav klienta numurs, bet bija

Klienta nr.: 13321838

Konta nr.: 3182486

Klients: DAINIS LIEPIŅŠ

D

G Gii 20.06.2024

TET ir pilnīgs mēsls, LMT arī - internets neiet katru otro dienu. Neiesaku!