www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Sveiki, redzu, ka sūdzības par TET netrūkst, bet vēlos pievienot arī savu pieredzi. Biju līgumā ar TET gadus 5. +, kuru laikā tika noslēgti vairāki ilgtermiņa līgumu, TET ļoti patīk noslēgt 24 mēnešu līgumus. Viss labi, bet tad kad pārcēlos, saskārot ar izcilu praksi. Vecais pakalpojums jaunajā adresē nav pieejams (kgan ir pieejams un pat paši atzīst), tiek piedāvāts zemākas klases par augstāku cenu. Kad saproti, ka Tevi čakarē, tiek piedraudēts vai nu vienojamies par jaunajiem nosacījumiem vai jāmaksā līgumsods. Es nepakļāvos šantāžai un šodien no sistēmas ir pazuduši visi līgumu un ir atnācis piedziņas kantora draudu vēstule. Līgumsods ir 70 EUR, esmu vairāk "šokā" par TET pieeju. Neiesaku slēgt kādas ilgtermiņa vienošanas un būt ļoti uzmanīgiem pret solījumiem par pakalpojuma pārcelšanu.

10 st atpakaļ

V