www.sudzibas.lv Super Action Krāpšana slikts serviss !

Super action - Krāpšana slikts serviss !

Dēls nopirka austiņas veikala Super Action , pārdevējs vēl uzteica dēlam lai paņem čeku ! Mājas protams pārbaudījām austiņas viņas mums nederēja teicu dēlam lai nebēdā aizbrauksim samainīt ! Pienāca diena kad braucam mainīt austiņas, kad pie gājām pie pārdevējas pateicu ka mums nederēja austiņas parādīju čeku kuru pat nepaskatījās uzreiz pateica ka ne mēs tā nemaijnam dēļ iemesla ka nederēja ! Es atbildēju ka mēs samainīsim pret citam un naudu piemaksāsim ! Tad viņa aizgāja pazvanit vadītajai jautāt ko darīt itka ! Protams atnak atpakaļ saka ka man ir jāaizpilda veidlapa paskaidrojums kādēļ es atgriezu šo preci ! Un tad viņi izskatos to visu un tad dos zinu nau zināms cik ilgi un kad kaut austiņas mums vaijga tagad bērnam , uz ko es saku atgriežat tad man naudu to redz arī viņi nedara un nevar izdarīt ! Es pati strādāju veikala un zinu ka naudu var atgriezt un preci arī maijna ! Ok saprastu ja būtu kaut kur izkartne ka preces nemaijna un naudu neatgriež bet tur nekā nebija es vēl pārdevējam pajautāju kur ir kaut kas tāds uzrakstīts uz ko viņas saskatījās kaut ko nomurmināja un tas arī viss ! Tālāk sekoja klusums viņas jau vairāk nezināja ko man atbildēt ! Šausmīgi briesmīgi ka šādi var manīt cilvēkus ! Vismaz tad ja neatgriežas preci un naudu uzliekat izkārtni kādu par to lai nemaldinātu cilvēkus situācija ļoti nejauka ! Dēls palika be austiņām un nauda ir iztērēta vēja ! Paldies Šim BRIESMĪGAJAM VEIKALA !

5 st atpakaļ

Z Zapte777 3 st atpakaļ

Kāpēc veikalam būtu jāmaina klātienē pirktu preci, kura vienkārši neder? Uz kādu noteikumu pamata? Jo tādu noteikumu nav! Turklāt, ja vēl tās ir bijušas ausī liekamās austiņas, tās netiek mainītas arī higiēnas apsvērumu dēļ. Nepamatota sūdzība.

M Marika Veilande Laganovska 2 st atpakaļ

Viņas nebija vilktas mājas atvēra paku un sapratām ka nau īstas tas nebija ausis bazamas !

P Palīgs neskaidrajiem 2 st atpakaļ

Da vienalga kur bāžamas! Vekalam nav pienākuma mainīt klātienē nopirktu preci.

Z Zapte777 2 st atpakaļ

Nav starpības - ir vilktas vai nē! Preču atgriešana 14 dienu laikā attiecas uz precēm, kuras iegādātas ar distances līguma starpniecību. Klātienē iegādātu preču maiņu nosaka veikala politika - ja viņi īpaši nav izcēluši, ka piedāvā preču maiņu, tad viņiem to nav jādara.

( ( ͡❛ - ͡❛) 1 st atpakaļ

Ja pati patiešām strādātu veikalā, tad zinātu, ka pārdevējam nav pienākuma pieņemt atpakaļ vai mainīt darbojošos preci. Čeku Jums teica paņemt un saglabāt, lai būtu pirkumu apliecinošs dokuments garantijas gadījumā.