Sunset Village - Slikts serviss

Aglonā saimniecisko darbību veic viesu nams sunset village, kuras pārvaldītājs ir jānis brokāns. Telpas jaunas, komplekss nesen uzbūvēts, arī interjers normāls. Taču neceriet, ja jums kaut kas salūzīs, ka saimnieks nekavējoties centīsies palīdzēt. Tieši tā mums arī gadījās. Iebraucot konstatējām, ka mājiņā nav siltā ūdens un nestrādā elektriskā plīts, par ko uzreiz paziņojām pa kontakttālruni. Protams, saņēmām solījumu visu labot, taču ar izpildi bija, kā bija, drīzāk nebija nekā. Pie siltā ūdens un darbojošās plīts tikām tikai otrajā dienā ap pusnakti, kad jau bija jāiet gulēt un no rīta jātaisās uz prombraukšanu. Visa remonta radītā nekārtība faktiski pašiem bija arī jāsavāc. Bēdīgākais tas, ka saimnieks jau pirms izīrēšanas ļoti labi zināja, ka mājiņa faktiski nav piemērota dzīvošanai, bet, acīs skatoties, meloja, ka viss strādā. Pēc mūsu domām, saimnieks parādīja augstākā līmeņa nekompetenci, neprofesionālismu un nemākulību viesu apkalpošanā. Šoreiz aglonai sunset village bija pilnīga antireklāma.