www.sudzibas.lv SIA "Daikon" Slikts serviss

SIA "Daikon" - Slikts serviss

Viņi mani uzmeklēja, lai es nolasītu lekciju "Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā". Konkrētajā datumā un laikā neviens nebija ieradies. Man atsūtīja īsziņu, ka neieradīsies, 20 min. pirms norunātā laika, vai nevar pārlikt laiku. Jau tad, kad es biju ieradusies, patērējot savu laiku un ceļa naudul Restorāns atrodas Zolitūdē, Zolitūdes ielā 51. Pēc tam es tiku "čakarēta" ar laikiem, kuru bija nekonkrēti un mainījās. Es patērēju savu laiku, lai darbiniekiem izprintētu apliecības, sagatavotos lekcijai, atbrauktu, ņemot vērā, ka man ir vēl cits darbs, Uzskatu, ka tik bezatbildīgiem darbiniekiem arī pārtikas drošība nav līmenī. Es tādā "restorānā" pusdienas vai vakariņas ieturēties nevēlētos.

Z

Velvetpopstar 20.09.2024

Varējāt vienkārši atstāt apliecības un iet projām, tā dara daudzi, jo darbiniekiem nav īsti vēlmes klausīties vienu un to pašu ik pēc 3 gadiem.

Z zinta 21.09.2024

Un kur būtu garantija, ka pēc tam man samaksās? Restorāns bija slēgts, sazvanot kontaktpersonu, viņa man pateica, lai atstājot apliecības pie apsarga. Bet es nevēlējos uzticēties nezināmiem cilvēkiem.