sia ''CeltPro'' - nemaksa algu

NEUZKERIRTIES UZ SIEM KRAPNIEKIEM!CILVEKS NOSTRADAJA 3 NEDELAS CELAM IZTEREJA 50 EIRO UN SANEMA ALGU- 50 EIRO!PAR 3 DARBA NEDELAM!VALDES PRIEKSSEDETAJS ARTURS CAKSTE!!!JURIDISKA ADRSE GILDES IELA11-3,LIMBAZI LV-4001,reg.NR.54103076011

M minka7 05.02.2015

KRAPNIEKI!!!

S SIA "CeltPro" 12.06.2015

minka7 minētā Informācija ir nepatiesa. SIA "CeltPro" ir mikrouzņēmums, ar pieciem darbiniekiem, kur visi esošie un bijušie darbinieki ir labi zināmi, katram darbiniekam individuāla pieeja un katrs darbinieks tiek uzklausīts. Darbiniekiem alga tiek aprēķināta atbilstoši paveiktajam darbam. Ja darbs ir ārpus darbinieka dzīvesvietas pilsētas, transports tiek nodrošināts, vai arī tiek apmaksāti ceļa izdevumi.
minka7 iesakām griezties SIA "CeltPro" ar savām pretenzijām, kuras šajā gadījumā ir 100% nepamatotas un nepatiesas.

SIA "CeltPro"

Veiksmi!