www.sudzibas.lv Sergejs Tarabanovs Neadekvātās cenas, neizdarīts darbs

Sergejs Tarabanovs - Neadekvātās cenas, neizdarīts darbs

Tika iedota automašīna uz pirms TA sagatavošanu. Protams aizņemtība, strādājot viens pats( jo Jelgavā vispār tikai nemākuļi un krapnieki), ģimenes problēmas pastāvīgās. Auto ar visām šīm ātrumam tika remontēts vairāk kā mēnesi. TA neizgāja, uz ko Sergejs paskaidroja ka nebija runāts taisīt visu, esot tikai redzamās lietas savedis kārtībā. Stāvbremze vienā pusē nedarbojās un eļļas noplūde no motora vai transmisijas, saplēsts putekļu sargs pie riteņa pusasīm nebija redzamo lietu sarakstā. Pirmais auto remonts 800€ otrais 1200€. Detaļu cenas lielākas kā parastam cilvēkam veikalā (par cenām sāku interesēties diemžēl pārāk vēlu). TA izieta ar joprojām aizrādījumu par eļļas noplūdi no motora vai transmisijas - neveidojas pīles. Braukt ar auto pēc visiem remontiem ir grūti, auto neturās uz ceļa. Arī motoram jauda ir zudusi. Kas patiesībā ir darīts ar auto un no kā veidojas šīs izmaksas ir mistika. Nevienam neiesaku uzticēt savus spēkratus šim cilvēkam!

Z Zanis maize 11.08.2024

Zinām jau Zinām šo darboņi,vēl brīnos kā neviens viņu nau pie dziesmas paņēmis par krapniecibu!

K Krampus 12.08.2024

Tāds pats kā Miroslavs Rubīns Ziepniekkalnā, mašīnu sataisa tā, ka pēc tam jāved pārtaisīt. Vajag visus šos bezdelņikus noslānīt un uz Āfriku.