www.sudzibas.lv Šarlotes audumi SIA Slikta apkalpošana, nepamatota apsūdzība zādzībā

Šarlotes audumi SIA - Slikta apkalpošana, nepamatota apsūdzība zādzībā

04.06.2024 mana mamma (cilvēks jau gados; šuvēja; šī veikala pastāvīgs pircējs; protams, kārtīgi izskatās) iegāja "šarlotes audumi" veikalā (dienas vidū) , nopirka diegus pie kases un jau, ejot prom no veikala, apstājās pie audumu plaukta, apskatījās auduma gabaliņu, nolika atpakaļ un jau gribēja iziet no veikala, kad pārdevējs, vīrietis, pieskrēja pie viņas un sāka ļoti rupjā formā kliegt, ka viņa ir zagle! Piespieda atvērt Somiņu, ko viņa arī izdarīja, būdams šoka stāvoklī. Kad viņš ieraudzīja, ka somā nekā nav, viņš turpināja uz viņu kliegt ar vārdiem, ka viņa tomēr paņēma šo auduma gabaliņu. Mammai nācās skaidroties, ka viņa to vienkārši apskatījās un nolika atpakaļ. Tas turpinājās vēl kādu laiku un tikai tad viņai tomēr sanāca, beidzot, iziet no veikala. Vēl pāris stundas pēc šī notikuma viņa atradās stresa stāvoklī (jo ir godīgs cilvēks un nekad mūžā nebija apsūdzēta zādzībā, un vēl tādā rupjā formā) . Mammai bija gan morāli, gan fiziski slikti. Uzrakstīju, lai veikala vadība zinātu savus "varoņus", bet ja tas bija īpašnieks, tad zina, ka esot zaudējis ne vienu pastāvīgu klientu (stāstīšu šo visam savām paziņām) .