www.sudzibas.lv Santehnikas veikals / SIA ''Vēsmas Projekts" Nepiegādāta prece laicīgi/ naudas atgriešana ne pilna apmērā

Santehnikas veikals / SIA ''Vēsmas Projekts" - Nepiegādāta prece laicīgi/ naudas atgriešana ne pilna apmērā

Tika pasūtīta duškabīne un boileris uz 80 l. Nauda samaksāta. Pēc laika zvans no veikala, ka šis Boileris nav pieejams, bet ir uz 100 l, bet tad būs jāpiemaksā 19,50 €. Protams piekrītu. Piemaksāju. Piegādei vajadzēja notikt 2 nedēļu laikā. Pagāja 2 nedēļas, zvanu, protams, ka vēl nav uz vietas preces, lūdz pagaidīt vēl. Gaidīju 1 mēnesi. Nolēmu pirkt citu un vairs negaidīt. Atcēlu pasūtījumu un vēlējos atgriezt naudu. Naudu gaidīju nedēļu, bet pilnā apmērā, tā arī nesagaidīju. Atmaksāja pirmo maksājumu, un protams par piemaksātiem 19.50 aizmirsa!