Sadales tīkls - Slikts serviss

Kopš vakardienas 29.07. 09: 00 tikka konstatēts, ka mājā nav elektrības, mazliet pēc 10: 00 sazinājāmies ar sadales tīklu 10: 13 tika reģistrēts bojājums, sadales tīkls sākumā teica, ka 3 stundu laikā novērsīs problēmu, tad 6 h laikā novērsīs bojājumu. Ir pagājušas 24 stunda un vēljoprojām nav elektības. Mūsu īpašumā ir viena fāze un līdz ar to elektrības nav vispār, kaut kas prātam neaptverams, saprotams laikapstākļu ietekmē labošanas darbi var ievilkties, viss kārtībā to mēs saprotam, neprasam skriet 3 h laikā un tulīt labot, bet ne jau 24h! Laikapstākļi vakardien uzlabojās pēcpusdienā! Es dzīvē neesmu pieredzēJusi tik ilgu elektrības atslēgu, arī agrāk ir bijušas Vētras, sniegputeņi, kas izraisīja eletrības pārtraukumu, bet nekad nebija jāgaida tik ilgi, ir 21. Gs visam vajadzētu uzlaboties, bet šeit acīmredzami ir pretējais gadījums. Zvanot sadales tīklam neviens nevar atbildēt kad tiks salabota problēma! Tāda sajūta, ka mēs dzīvojam viduslaikos! Operātors Saka, ka pieteikums ir reģistrēts un plānots, kad tiek uzdots pretjautājums-> kad tiek plānots, operātors nespēj atbildēt uz šo jautājumu!

30.07.2024

Atbilde no Sadales tīkls Support Pārstāvja atbilde 31.07.2024

Labrīt! Labi saprotam Jūsu situāciju. Šī tiešām ir ārkārtas situācija - jau no svētdienas vakara - vairāk nekā 72 stundas turpinās darbs pie radīto bojājumu novēršanas. AS "Sadales tīkls" operatīvie darbinieki un papildus piesaistītie darbuzņēmēji dara visu, lai elektroenerģijas piegādi klientiem atjaunotu pēc iespējas ātrāk. Ceram uz sapratni!

( ( ͡❛ - ͡❛) 30.07.2024

Gaidiet. Brigādes strādā cauru diennakti, tiks arī līdz Jums kārta.

( ( ͡❛ - ͡❛) 30.07.2024

" Jau vairāk nekā 48 stundas turpinās darbs pie stipra vēja radīto bojājumu novēršanas, atsevišķos rajonos ir vairāki bojājumi pat vienā līnijā. AS "Sadales tīkls" operatīvie darbinieki un papildus piesaistītie darbuzņēmēji strādā, lai elektroenerģijas piegādi klientiem atjaunotu pēc iespējas ātrāk. Ceram uz sapratni!"