www.sudzibas.lv Rita production (Mask.lv) Slikts serviss, drausmīga apkalpošana

Rita production (Mask.lv) - Slikts serviss, drausmīga apkalpošana

Iegādājos divus masku komplektus (katrā 3gb maskas) kopējā summa ar saņemšanu Omniva pakomātā 19 Euro. Kad visi solītie piegādes termiņi bija pagājuši, zvanīju uz biroju, tur diezgan brutāli pateica, lai zvanu uz veikalu. Nometa klausuli, tad necēla. Atradu interneta veikala numuru zvanu, pastāstu ka neesmu saņēmis pasūtījumu. Man pajautāja pasūtījuma numuru un solīja drīz atzvanīt...,paskatīšoties. Pēc vairākām stundām zvanīju atkārtoti! Uz zvaniem neviens neatbildēja! Turpināju vnk zvanīt, beigās pacēla un atbilde bija sekojoša - šodien visu izsūtīs! Atbildēju, ka nevajag man vairāk viņu maskas, jo braukšu uz citu pilsētu, man atbildēja, ka neko nezinot un šodien izsūtīs. Jautāju, kāpēc neizsūtīja preci laicīgi? Neesot atbildes. Nerekomendēju šos masku tirgotājus! Paliksiet gan bez naudas, gan bez maskām. Vnk pārmetēju kantoris.

T