www.sudzibas.lv Rimi Valdlauči Strādā bez cimdiem

Rimi Valdlauči - Strādā bez cimdiem

28.jūnijā ap plkst 17 iegāju Rimi Valdlauči.
Novēroju, ka preču izlicēja ņēma kastiņas ar želejkonfektēm (bez papīriem) un vienkārši ar rokām, kurās nebija cimdi, stūķēja tās iekšā veikala kastiņās.
Ar to tas nebeidzās - darbiniece arī uz zemes nokritošās 2 končas vienkārši pacēla un iemeta kastiņā pie citām končām.

Izbrīns un sašutums liels, jo citi cilvēki taču liek ar cimdu vai kausiņu iekšā šīs apgrābstītās končas.
Zvanu uz Rimi INFO telefonu. Uz manu jautājumu - vai tas ir normāli, ka končas bez papīriem tiek vienkārši bez cimdiem stūķētas kastiņā - man atbildēja - jā, tas IR normāli; ja darbinieks pirms tam ir mazgājis rokas un tās dezinficējis!
Tiešām? Vai tad ratiņiem cilvēks nepieskārās? Durvīm nepieskārās? Katra lielā kastiņa taču arī nav sterila!
Nu neesot normāli, ka pacēla konču no grīdas un iemeta pie citām

Dzīvoju Valdlaučos un gandrīz vai katru dienu izmantoju Rimi pakalpojumus. Vienmēr pie bulciņām vai gaļas - darbinieks izmanto cimdus un ir vismaz patīkami to redzēt!
Bet te - bezpapīra končas štaukā iekšā ar plikām rokām!

Tas tiešām bija pretīgi!

Vai tas ir normāli?

S Sīka2 01.07.2024

Tavai zināšanai, rokas ir 100 reizes tīrākas, nekā tavi cimdi.

Velvetpopstar 01.07.2024

Pircēji arī mēdz aiztikt tās konfektes un bulciņas ar plikām rokām.

ž žurcis 01.07.2024

Varēji pieiet pie vecenes un aizrādīt.