www.sudzibas.lv Restok.lv Web lapas kļudas, jamaksā atkartoti par slūdīnājumu, nedot labot cenu

Restok.lv - Web lapas kļudas, jamaksā atkartoti par slūdīnājumu, nedot labot cenu

Nerunājot par to ka platforma ir mirusi uzreiz pēc piedzimšanas, un nekas tur īsti nenotiek, kas ir redzams pēc preču lapu skatīšanas skaita. Bet nu pat nav iespējams atjaunot/samazināt cenu - met ārā kļūdu. Uz manu e-pastu nav atbildējuši vismaz jau 5 dienas, laiks sludinājumam iet ar cenu neko izdarīt nevar.
Vel bija jocīgi, ka poga "unpublish" darbojas kā sludinājuma dzēšana un atkal bija jāmaksā lai nopublicēt.. Es vienreiz uztaisīju "unpublish", domāju ka funkcija ir kā andelemandelē, lai neradās, kamēr esmu ārzemēs, bet nu nē.. =)
vairs nelietošu un šim kantorim par sludinājumiem neiesaku maksāt.. Attieksme pret klientiem 0/10.