www.sudzibas.lv R-City-Baltic SIA Nekvalitatīvs darbs

R-City-Baltic SIA - Nekvalitatīvs darbs

Gribu iepazīstināt ar mēbeļu izgatavotāju firmu SIA „R-City-Baltic” un arī brīdināt neielaisties ar šādu firmu. Taisīju virtuvē remontu un līdz ar to vēlējos nomainīt arī virtuves iekārtu, tā kā man virtuve ir maza izmēra un pielasīt skapīšus ir grūti, tāpēc nolēmām pasūtīt. Sev par nelaimi izvēlējos šos mēbeļu izgatavotājus – atbrauca meistars izmērīt mūsu virtuvi un noslēgt līgumu. It kā viss kārtībā līgums noslēgts , termiņi atrunāti, 50 % priekšapmaksā arī veikta atliek gaidīt gatavās mēbeles. Protams, mēbeles termiņā nebija gatavas. Virtuves mēbeles atveda ar nedēļas nokavēšanos, bet tas vēl nav viss, tagad manas nelaimes tikai sākas. Kā mēbeles tika ienestas pa durvīm, tā bija klāt pēc otriem 50 % (katrā ziņā tagad pēc savas pieredzes varu teikt nemaksājiet lai sēd un gaida, kamēr tiek uzstādītas mēbele). Mēbeļu uzstādīšanas laikā tika konstatēts kas ir neprecīzi nomērīts un ir jāņem nost un jāpārvieto tvaika nosūcējs, tad vēl atvilktni nevar izvilkt ārā lai varētu ielikt traukus, tad vēl arī šai atvilktnē trūka lādītes karotēm un dakšiņām, kas maksāja atsevišķi 5,- lati. Pēc meistaru aizbraukšanas vēl konstatējām, ka ir uzplēsts virtuvē linolejs un arī tapetes uzplēstas. Zvanīju viņam lai pateiktu par trūkumiem un lai noprecizētu, kad tiks novērsti trūkumi, solījās, ka būs kārtībā pēc pāris dienām, bet nekā. Nu jau ir pagājis mēnesis, bet neliekas ne zinis un vairs arī neceļ telefonu.

D