www.sudzibas.lv Perc Eu Slikts serviss

Perc Eu - Slikts serviss

Perceu.lv nav pārdomāts, kā risināt dažādas situācijas un daudzas no tām var rezumēties ar to, ka paliekat gan bez preces, gan naudas.
Piemērs 1) sūtīju preci no Nīderlandes. Kad kurjeram neizdevās nogādāt preci uz perceu noliktavu, prece tika piegādāta pakomātā, no kura protams perceu darbinieks to neiznems. Tad ir epopeja ar anglaiki nerunājošiem Nīderlandes veikala darbiniekiem un tml, nevēlēšanās atgriezt naudu jo prece ir piegādāta un bla bla; tad to paku pēc daudzu dienu stāvēšanas automātiski aizgādā uz noliktavu, tad tā paka pazūd un vēl nez kas.
2) sūtīju preci no korejas uz Polijas noliktavu. Kaut kādā sakarā ems atzīmēja, ka adresāts atteicās no pakas, bet perc eu Saka nekas tāds nav bijis. Nākamajā dienā paka tika izsūtīta atpakaļ uz koreju, veikals (labi atpazīstams, milzu tīkls) atsakās atgriezt naudu, jo viņiem redz policy šādā sakarā atrunāts, ka naudu var neatgriezt.

Izčakarēju nervus un sapratu, ka perc eu nav uzņēmums, ar kuru būtu vērts sasieties, jo visas situācijas ar šādiem ārzemju sūtījumiem jārisina pašiem un potenciāli nozīmē pazaudētu naudu. Es naudu atgriezt šajās situācijās ar laikietiplīgiem pūliņiem spēju, bet nervu čakars ir tas, ko neviens nekompensē.