www.sudzibas.lv Pārvadātājs On Van, Irina, 07759908344 Krāpšana, darga, liela televizora bojājums

Pārvadātājs On Van, Irina, 07759908344 - Krāpšana, darga, liela televizora bojājums

Jaunu oriģināliepakojuma lielo Samsung televizoru pārvadātājs iecela mašīna, nekadu kviti ne čeku nedeva, papildus bija jāmaksā £15 par tv apdrošināšanu. Galapunkta tv kastei bija caurums, tv viena puse melna bez attēla. Lai apstiprinātu, ka tv nebija bojāts, zvanījām rupnicai, veikalam, viņi apgalvo, ka tv nebija sasists. Mēs 3 cilvēki pie iekraušanas redzejam, ka tv kaste ir bez bojājumiem. Irina atsakās maksat, pat tv apdrošināšanu £ 15, bet suta mums uz Latviju meklēt to cilvēku, kurs veda tv Latvija. Tas cilvēks pat telefonu necel.
Vecisi kraja naudu jaunam tv 4 gadus. Tagad ne tv, ne naudas.
Ši firma acīmredzot nemaksa nodokļus ne šeit, ne Latvija, ja neizdod kvītis par pakalpojumu.
Mums ir foto par sasisto kasti. Bildes ir nosutītas Irinai (nezinam, vai tas ir viņas īstais vārds) , uz kuras personīgo kontu nosūtījām papildus naudu. Mums ir ierakstīta sarakste ar šo firmu.

Papildināts celmas 25.01.2017

Lidz pat sodienai nav problema atrisinata.
Si firma izliekas,ka musu nav.
Neesam sanemusi ne kapeiku.

C