www.sudzibas.lv Omniva Ļoti slikts servisss

AtrisinātaOmniva - Ļoti slikts servisss

Profilā ir divas pareizas adreses, un
viņi neredzēja nevienu. Esmu izpildījis visas savas saistības, meklējiet kļūdu un nepareizu piegādes adresi! Labojot kļūdas savā darbā
50 kilometrus no norādītās adreses, piegāde nav uzskatāma par pareizu Omniva nesaskata nekādu reakciju uz kļūdu savā darbā pr5 piedāvā par papildus samaksu transportēt manu paku - tā ir izspiešana. Kā gan citādi saprast vadības rīcību!?

09.10.2024

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 10.10.2024

Labdien!

Atvainojamies, ja esam radījuši Jums neērtības, tomēr vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka piegādes adrese ir jānorāda precīzi - iela, mājas numurs, pilsēta, pasta indekss.
Izanalizējot šo konkrēto gadījumu tika konstatēts, ka Jūsu adresei papildus klāt tika pievienots arī lielveikala nosaukums un tas ir iemesls, kāpēc sistēmā adrese tika nolasīta nekorekti, jo šāda adrese nepastāv.
Ir ļoti būtiski norādīt precīzu piegādes adresi, lai nodrošinātu, ka piegāde notiks korektajā pakomātā.

Aicinām savā Temu profilā veikt adreses korekcijas, lai nākotnē mēs Jūsu sūtījumus varētu nogādāt pareizajā pakomātā.

Ar cieņu,
Omniva

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Muhabata 10.10.2024

Tas ir izsmiekls un atbildības pārnešana! Precīzi un skaidri norādītas divas adreses, Jūs varat piegādāt sūtījumu centrā tuvāk norādītajai adresei Jūsu organizācija AR TĒŠU piegādā sūtījumus visur, kur Jums ir ērti Pilsētā ir 138 Rimi veikali un Jūsu darbinieki piegādā kur vairāk! viņiem ērti!